Тюкування соломи і сіна – перспективна ніша в українському бізнесі | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Тюкування соломи і сіна – перспективна ніша в українському бізнесі

IMG_1340.jpg

У той час, як виробництво зернових культур в Україні невпинно зростає, збільшується і кількість рослинних відходів. Після збирання й  обробки пшениці на 1 тонну готового продукту господарства отримують близько двох тонн соломи та сіна, після кукурудзи - більше шести тонн! Сьогодні тюкування соломи, як і переробка іншої вторсировини рослинного походження, є перспективною нішею в українському бізнесі, яка має попит  як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Потенціал використання соломи в Україні величезний, адже ця сировина все більше використовується у якості альтернативної енергії.

Як побічний продукт виробництва зерна, солома є відносно дешевим видом палива порівняно з традиційними видами (газом, вугіллям, мазутом) та має високу тепловіддачу. Важливо зазначити, що солома екологічно нейтральна, оскільки не збільшує вмісту парникових газів в атмосфері.

«З появою на українському ринку зелених технологій та біоенергетики все більшим попитом користуються прес-підбирачі. Аграрії, діяльність яких пов’язана із виробництвом зернових та кормових культур, під час збирання сіна чи соломи надають перевагу пресуванню маси у тюки прямокутного перерізу або циліндричні рулони. Це не лише дає змогу зменшувати витрати на транспортування, а поліпшує збереження поживних речовин та смакових якостей корму», - зазначає менеджер «Аграрна індустріальна компанія» Ігор Чабарай.

Європейський лідер з виробництва машин для пакування зеленої маси компанія KUHN  має широкий перелік якісних прес-підбирачів на будь-який розмір для підбору з валків сіна або соломи, пресування їх у прямокутні або рулонні тюки й автоматичного обв’язування їх сіткою або шпагатом в залежності від технологічних потреб.

Так, на рулонному прес-підбирачі FB 3135 встановлена нова унікальна функція AUTOMATE, за допомогою якої рулони формуються повністю в автоматичному режимі, що дозволяє оператору без напруги працювати з високим рівнем комфорту та продуктивності. Крім того, система подрібнення OPTICUT автоматично очищується після досягнення заданої в програмі кількості рулонів завдяки цьому прорізи для ножів залишаються чистими по завершенню робочої зміни. 

 

Прес-підбирач KUHN LSB 1290 D найпотужніший в ряді прес-підбирачів на ринку України та Європи. Його особливістю є поєднання досвіду та інноваційних технологій здобутих протягом  30-ти останніх років. Система  Інтегральний Ротор - гарантує безпроблемний підбір нерівномірних валків. Камера попереднього пресування в поєднанні з механічною системою POWER DENSITY забезпечує однорідність та суперплотність тюка завжди.  В базову комплектацію LSB 1290 D також входить: тандемна вісь, централізована автоматична система змащування, шість в’яжучих апаратів з подвійним  вузлом,  потужна система очищення в’яжучих апаратів, кольоровий багатофункціональний монітор.

Чому аграрії надають перевагу прес-підбирачам від  KUHN?

«За довгі роки використання наших прес-підбирачів ми не потребуємо потужної реклами, аграрії самі нас рекламують! Ми гарантуємо кожному покупцю сервіс 24/7 протягом всього часу використання нашої техніки, наявність запчастин та професійну консультацію. Використовуючи прес-підбирачі KUHN господарство з легкістю досягне більшої продуктивності виробництва тюків на біопаливо чи для годівлі худоби», - підкреслює Ігор Чабарай.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.