Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Які новинки техніки представили на «Агро-2017»

1.jpg

Міжнародна виставка «Агро-2017» цьогоріч вражала  відвідувачів не лише своїми масштабами, але й кількістю нових технологій та рішень для агропромислового комплексу. Але найбільша увага присутніх була прикута до сільськогосподарської техніки, адже саме вона допомагає аграріям вдосконалювати виробництво.

 «Агро-2017» є однією з найбільших і ефективних агровиставок в Україні. У цьому році головним спонсором виставки стала компанія KUHN. Техніка KUHN  була представлена не лише на офіційному стенді, а й в експозиції партнерів: компаній «Техноторг», «Мінетех», «Аграрна індустріальна компанія» та «Приват Лізинг». Асортимент представленої техніки в рамках цього заходу традиційно був великий і багатогранний та охоплював всі галузі сільського господарства. «На «Агро-2017»  ми презентували новітні рішення KUHN для виноградників та фруктових садів. Нові моделі у нашому лінійному ряді поповнилися технікою для садівництва, а саме обприскувачами та подрібнювачами рослинних решток. У цих агрегатах, як і у всій техніці KUHN, поєднуються найкращі характеристики з надійністю та якістю», - зазначає генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш.

«Хвороби і шкідники можуть істотно вплинути на якість сільгосппродукції. Нові обприскувачі KUHN спеціально розроблені та адаптовані для потреб виноградників і садів. Особливістю обприскувачів  є однорідний розподіл та контроль агрохімікатів для забезпечення оптимального захисту насаджень», - зауважив  Борис Онищенко, менеджер із регіонального розвитку компанії «КУН-Україна».

Так, обприскувач Oktopus 1500 заснований на змонтованій струменевій технології, що забезпечує оптимальний контроль за розпилюванням. Агрегат має  бак на 1500 літрів та п’ять головок на кожну сторону.  Для підвищення стійкості до корозії і агресивних хімічних препаратів, деталі агрегату виготовлені з оцинкованої сталі.

Причіпний обприскувач Antis V 2000 обладнаний додатковим «V« подібним блоком розпилення для більш точного застосування хімічних речовин.

Крім того, 2000 літровий бак і повний набір опцій забезпечать легке управління та якісне й швидке обприскування плодових дерев і виноградних лоз.

«Якщо Ви хочете постійно покращувати зовнішній вигляд Вашого саду і постачати його натуральним добривом, садовий подрібнювач є в цьому випадку незамінним помічником. У садах та виноградниках є багато рослинних відходів, які можна раціонально використовувати за допомогою подрібнювача. Високоякісні ріжучі системи, якими обладнані подрібнювачі KUHN, здатні будь-які громіздкі сучки та гілки просто і швидко перетворити на рослинні рештки», - зазначає Борис Онищенко.

Так,  TRP 175 CV якісно подрібнює велику кількість пагонів виноградної лози та інших садових культур з високою швидкістю. Привід барабана здійснюється гідравлічним мотором, а ротор агрегату обладнаний молотковими ножами з спіральним розташуванням. Для установки висоти використовується валик зі змінними кінцевими шарнірами або жорсткими колесами. Збір дрібно подрібненої лози відбувається насипом на причіп або ж в нейлоновий мішок, встановлений на телескопічній щоглі. Це дозволяє використовувати подрібнені рештки з дерев у якості палива.

Багатоцільовий подрібнювач для пагонів виноградних лози та деревини BV 210 PRO оснащений ротором PRO з діаметром 463 мм і швидкістю обертання 1,974 обертів на хвилину, що дозволяє подрібнювати гілки діаметром до 10 см. Контроль висоти агрегату відбувається за допомогою валика зі змінними кінцями.

Крім цього, на «Агро-2017 KUHN представив «родзинку» сільськогосподарської лінійки - сівалку Premia 9000 TCR, щоздатна одночасно виконувати сівбу і вносити добрива в один і той самий рядок. Неабияку зацікавленість виявляли аграрії до мульчувачів KUHN, які якісно подрібнюючи й розкидаючи по полю рослинні залишки, забезпечують відмінне удобрювання ґрунту природною органікою, що дозволяє економити на використанні мінеральних добрив. На стенді KUHN красувалися також прес-підбирачі, оновлений обприскувач Stronger та посівний комплекс ESPRO 6000 R.

««Агро-2017»- це завжди свято, місце зустрічей і ділового спілкування. Дуже тішить, що з кожним роком експозиція приваблює все більше учасників та відвідувачів, а в українських  аграріїв зростає інтерес до новітньої сільгосптехніки, адже вони розуміють, що для збільшення продуктивності мусять осучаснювати, оптимізувати свої агрегати. Надійна та якісна техніка допоможе не лише знизити собівартість товару, а й дозволить збільшити прибуток сільгосппідприємства», - підкреслив генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш.

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ