На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі

37.jpg

31 травня на землях Костогризівської сільської ради поблизу с.Наталівка Каховського району запустили нову зрошувальну систему, побудовану приватним підприємством "Восток-Агро". Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Система забезпечить полив близько тисячі гектарів землі.

Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 американських поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета і, навіть, смартфона.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримав ініціативу створення зрошувальної системи підприємством "Восток-Агро" і під час урочистостей наголосив: «У цьому році в Україні вперше задіяна програма відновлення зрошення земель. І майже все фінансування спрямоване на Херсонську область. Це вже друга тисяча гектарів, на якій буде здійснюватися полив спеціальною зрошувальною системою (перша була в Білозерському районі). І ми не збираємося зупинятися. Запрошую всіх фермерів та бізнесменів інвестувати в Херсонщину, адже у нас дуже сприятливий регіон і є потенціал для розвитку.»

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.