На одній хвилі: СЕО DuPont Pioneer ділиться досвідом з МСБ | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

На одній хвилі: СЕО DuPont Pioneer ділиться досвідом з МСБ

AN_123.jpg

Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна, стала ментором для Олени Станаєвої, засновника компанії SWEETBOX - українського виробника комбінованих прикрас ручної роботи, у рамках проекту СЕО4U і Unlimit Ukraine.

Олена Дуніна вже більше 15 років працює на вищих посадах в управлінні економікою і фінансами Вона почала свою кар'єру в компанії DuPont в 2012 році і працювала фінансовим директором Pioneer в Україні та Росії. З легкістю вникнути в тонкощі бізнесу їй, за її словами, допомогла освіта інженера-економіста, і інтерес до проектів - планування, створення проектів, впровадження їх в життя, причому, в різних галузях. Як ментор, Олена Дуніна була готова допомагати не тільки контактами або бізнес-оцінкою, але і людською участю.

«Сам проект - цікава і корисна ідея побудови комунікації між великим бізнесом і МСБ в розрізі ментора і менти. Є часті приклади бізнес співробітництва між великим і МСБ в якості замовників, підрядників, а проект менторства - це погляд під іншим кутом і взаємний обмін інформацією і досвідом», - зазначила Олена Дуніна.

«Як правило, представники МСБ більше сфокусовані на питаннях галузі ведення свого бізнесу, тоді як представники великого бізнесу демонструють комбінацію залученості в галузь ведення бізнесу плюс залученість в макро-економічні питання. Хоча трапляються й винятки», - заявила керівник DuPont Pioneer.

За її словами, українським підприємцям не вистачає сьогодні стабільності і послідовності макро-середовища. «Ці фактори відіграють першорядну роль у побудові бізнесу на тривалий період з можливістю передачі його з покоління в покоління, зберігаючи впевненість в завтрашньому, післязавтрашньому дні з розумінням того, що можуть бути ризики, але є реально працюючі важелі захисту , створені і гарантовані державою. Щоб в нашій країні було більше успішних підприємців, необхідна стабільність і послідовність макро-середовища. В іншому підприємці впораються самі, адже процвітання, репутація їх бізнесу дуже важливі для них», - підкреслила Олена Дуніна.


Вона стала наставником для Олени Станаєвої, власниці компанії SWEETBOX, лідера українського "лего для дівчаток", що спеціалізується на виробництві комбінованих прикрас ручної роботи.

Проект СЕО4U і Unlimit Ukraine проводився наприкінці минулого року.

Довідка: Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

За матеріалами: delo.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.