Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Якість перевірена часом: у Жашкові понад 15 років працює косарка KUHN

18623526_1550467738317551_7257632615950898902_o.jpg

Щоб підвищити врожаї, треба використовувати якісну техніку для обробітку ґрунту. У цьому на власному досвіді упевнився  керівник аграрного підприємства, генеральний директор ТОВ "Жашківська кінно-спортивна школа" Микола Миколюк. На його підприємстві у Жашкові вже понад 15 років працює косарка компанії KUHN, світового лідера сільгосптехніки. Цікаво, що це одна з перших косарок компанії, яка  була продана в Україні. Взагалі на той час сільгоспвиробнику було важно знайти техніку такої високої якості.

Минули роки і в країну поставлені тисячі одиниць різної сільськогосподарської техніки компанії «КУН-Україна», що стали значущим чинником в отриманні щедрих врожаїв, підвищення родючості ґрунтів, успіху  українських сільгоспвиробників в цілому. Для збільшення швидкості заготівлі кормів в прискорених умовах та непередбачуваності погоди KUHN пропонує ефективне рішення — серію косарок-плющилок нового покоління FC 1060, які створені для швидкого і бездоганного зрізу та плющення різних культур. У цій серії три моделі: FC 3160, робоча ширина 3,1 м, під трактори від 80 к. с., FC 3560, робоча ширина 3,5 м, під трактори від 94 к. с., FC 4060, робоча ширина 4 м, під трактори від 110 к. с.

Уже 15 років поспіль KUNH є абсолютним лідером на ринку за обсягами виробництва й продажу техніки для заготівлі та роздавання кормів. Так, за рік компанія виготовляє та продає загалом 65 тис. одиниць цієї техніки і є єдиним виробником, який має повну лінійку машин цього спектра: косарки, ворушилки, граблі, прес-підбирачі, обмотувальники, кормороздавачі. На цей сегмент продукції припадає вагома частка товарообігу компанії — майже 30% (близько €350 млн на рік!).

KUHN гарантує успіх українським фермерам – перевірено у Жашкові

«KUHN  завжди був лідером сільгосптехніки в Україні, адже він один з перших вийшов на наш ринок з технікою такої високої якості. Ще 15 років тому ми обрали саме KUHN, тому що нас влаштувала і ціна, і якість, і гарантія якості. Вже понад 15 років косарка KUHN працює в нашому господарстві, вже не така на вигляд нова, але ж  працює!» - зазначив Генеральний директор ТОВ "Жашківська кінно-спортивна школа" Микола Миколюк. І це не дивно,  адже його  косарка моделі FC 3160 має досконалу та надійну конструкцію, відзначається відмінними технічними характеристиками та ефективними рішеннями. Косарка-плющилка FC 3160 із шириною 3,1 м має сім дисків овальної форми, забезпечує симетричну або відсунуту укладку валка шириною 0,9-2,3 м. Її обладнано:

- головкою з редуктором Gyrodine, конструкція якої дозволяє розвертатись на обмеженій площі з повним кутом понад 180 градусів

- різальною балкою Optidisc, яка не обслуговується протягом усього періоду експлуатації, з кутовою швидкістю обертання вдосконалених овальних дисків майже 50 об/сек і запатентованим перемінним кроком їх розташування, чим досягається збільшення пропускної спроможності та запобігання блокування камінцями, з шестернями великого діаметра, а також системою захисту Protectdrive на основі запобіжної проточки вісі дисків та можливістю встановлення швидкозмінних ножів;

- підвіскою в центрі ваги косарки за допомогою торсійної балки, що значно покращує копіювання рельєфу ґрунту і зменшує забруднення корму. До того ж різальний блок і кондиціонер механічно розв’язані між собою, що дозволяє плющилці витримувати задану висоту над поверхнею поля незалежно від копіювання рельєфу косарочною частиною;

- єдиним і легкодоступним механізмом регулювання висоти зрізу;

- приводом кондиціонера шестернями з метою збільшення надійності роботи;

- гумовими або сталевими вальцями для якісного плющення рослин із різними властивостями;

- суперширокими колесами, які зменшують трамбування ґрунту, надають стабільності на схилах;

- набором пластин, вмонтованих до задньої кришки, переставляючи які, можна легко переходити від утворення вузького симетричного або зсунутого вбік валка до рівномірного укладання скошеної трави по всій ширині агрегату.

 Вона відмінно зарекомендували себе на українських полях, а її надійність і ефективність гідно оцінена на підприємстві.

Зазначимо, що тут у господарстві довіряють й іншій техніці KUHN, є  і ворушилки, і  граблі й інша техніка, так необхідна для кормозаготівлі. Кормозаготівельна техніка KUHN, як тут кажуть, «заточена» спеціально під агровиробника. Наприклад, для скошування в оптимальні терміни й отримання високоякісного корму компанія KUHN пропонує використовувати широкозахватні косарки, так звані потрійні комбінації, коли одна косарка вішається на передню навіску трактора, а інша — на задню. Такі косарки потребують потужнішого трактора, від 200 к. с., передньої навіски 2-ї категорії з ВВП 1000 об/хв та задньої навіски 2-ї або 3-ї категорії, також ВВП 1000 об/хв, але вони дозволяють отримати високу продуктивність агрегату, наприклад, косарка-плющилка KUHN FC 313RF+FC813R із шириною захвату 8,1 м у середньому може скосити 10 га/годину.

А широкий модельний ряд ворушилки KUHN від 4 до 17 метрів відзначається різноманітністю. Наприклад, сіноворушилка KUHN GF 7902 — необхідна ланка в ланцюзі кормозаготівельних операцій. Ворушилка для сіна обладнана запатентованою муфтою Digidrive, що гарантує надійність приводу. Інноваційна конструкція граблів сіноворушилки дозволяє підвищувати продуктивність: завдяки асиметричним зубцям і роторам малого діаметра забезпечується висока ефективність ворошіння і, як результат, швидкість підсушування значно зростає. Гідравлічна підвіска стабілізує ворушилку під час маневрування по  краях поля, а вбудовані пружини забезпечують її гнучкий хід, одночасно  утримуючи оптимальне робоче положення. Економія  33% часу сушки, максимальна компактність під час перевезення та коробка передач високої потужності, яка не потребує обслуговування, — все це безперечні переваги сіноворушилки KUHN GF 7902.

Компанія «КУН-Україна» постачає сільськогосподарську техніку вже давно і за цей період зуміла сформувати репутацію надійного і компетентного партнера. Вся техніка, представлена у лінійці KUHN, порадує покупців своєю продуктивністю, ефективністю і зносостійкості. Всі машини і обладнання виконані з урахуванням специфіки вітчизняного фермерства. Само собою, це відбивається на ефективності обробітку землі.

До речі, вже завтра  26 травня на базі Жашківської кінно-спортивної школи відбудеться масштабний День поля Grassmaster у (Черкаська обл.),  на який компанія «КУН-Україна» привезе ще новинки сільгосптехніки з власного складу. Якщо ви завітаєте на День поля, то у вас буде можливість  на власні очі побачити, як використовується техніка і які це дає визначні результати.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ