Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Інновації у агро: ТОП food-стартапів Seeds&Chips

AgroNews220503.jpg

Які тенденції у світі агро-інновацій стануть визначними у найближчі роки? Що за проекти зацікавили інвесторів та журі на світовому  інноваційному саміті "Seeds & Chips? Журналісти AgroNews.ua підготували невеличкий звіт щодо того, які агростартапи були визнані найкращими в Мілані.

Масштабний агрофорум проходив у Мілані з 8-го по 11 травня 2017 року.  Цей захід об’єднав сотні стартапів, підприємств, університетів, інститутів, інвесторів, інкубаторів, лідерів громадської думки та політиків. Ключовим спікером саміту став 44-ий президент Сполучених штатів Америки Барак Обама, який 2 години  ділився з аудиторію своїми ключовиими ідеями щодо інновацій у сільському господарстві, а також щодо перспектив розвитку харчових технологій у країнах, що розвиваються.

 З 330 учасників з більш ніж 80 країн, в цілому 5 італійських і міжнародних стартапів отримали нагороди.

Yarok  - ізраїльський стартап був нагороджений за розробку швидкої мікробіологічної системи тестування у харчової промисловості для захисту споживачів від небезпечних бактерій (таких як coli, Listeria, Salmonella).

Також був нагороджений Evaptainers - американський стартап, що пропонує рішення холодового ланцюга для збереження продуктів харчування.

Крім того, Coffee Flour – cтартап також зі Сполучених Штатів, отримав нагороду за те, що придумав «супер-інгредієнт» з кавової гущі, який має безліч застосувань в області кулінарії.

Був визнаний і стартап the Italian Green Code. В рамках свого проекту Деметра, розробники придумали технологію подовжуваняя терміну зберігання свіжих продуктів, які в країнах, що розвиваються часто не встигають потрапляти на ринки у тому стані, щоб їх безпечно і корисно споживати.  

У окремій жіночій категорії нагороду отримав Biocopac Plus developed by SSICA, цільовим продуктом якого є помідори.  Проект відноситься до найбільш вживаного в світі продукту - томатів. відзначена технологія дозволяє робити з відходів процесу переробки томатів біометалічної фарби для пакувальної промисловості, які мають перваги в плані здоров"я та гігієни і зменшений викид СО2

Визнання на саміті Seeds&Chips також отримали два міжнародні стартапи: проект Ricult пакистанського Усмана Джавайд, який підтримує доступ до кредитів для дрібних фермерів і Electrap, спільне співробітництво Італії / Непал / ОАЕ під керівництвом Луїджі Порселло, який пропонує екологічний розчин без використання пестицидів для захисту від червоного пальмового довгоносика різних  пальмових рослин, кокосу, декоративних пальм, які широко представлені в світі - особливо в арабських країнах.

«Вплив інновацій у харчовій промисловості на країни, що розвиваються є однією з тем, якими опікується Seeds& Chips. Це те, що зазначила Керрі Кеннеді, що наш саміт є частиною рішення для дійсно кращого майбутнього», -сказав Марко Гаолтьері, засновник і голова Seeds& Chips. «Таким чином, наше зобов'язання не тільки розширити сферу застосування наступного нашого саміту 2018 року,  а й забезпечити важливу роль в підтримці стартапів і розробці рішень,» - зазначив Марко Гаолтьері.

«Саміт Seeds & Chips, який ми відвідали в Мілані, без перебільшення можна назвати одним з головних заходів у світі щодо інноваційних продуктів харчування. Ми брали участь як український аграрний стартап і презентували власну розробку – мобільну лабораторію для перевірки безпечності продуктів BIOsens, але цього року більше як відвідувачі заходу. . Ми брали участь в дискусії і спілкуванні по темах, моделях та інноваційних ідеях, які змінюють спосіб виробництва їжі, галузі переробки та просування Наступного року плануємо брати участь у конкурсі агростартапів саміту Seeds & Chips, який повністю присвячений просуванню передових рішень в агро та харчових технологіях, а також розкриттю видатних талантів з усього світу» - зазначає один з учасників саміту український винахідник Андрій Карп’юк.

 

 «У Організації Об'єднаних Націй, ЮНІДО ITPO Італія має моральне зобов'язання підтримувати інноваційні процеси, які приносять користь країнам, що розвиваються в цьому секторі, це також пояснює те, чому ми зробили таке зусилля в організації Міжнародної премії з агробізнесу», - коментує Діана Батаджа, директор ЮНІДО ITPO Італії.

Катерина Звєрєва

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ