Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Сівалки, обприскувачі або плуги: яку техніку найбільше купують аграрії?

19 травня 2017
Переглядів:
6029
AgroNews180501.jpg

Український ринок сільськогосподарської техніки дуже насичений продукцією світових виробників. Але навряд знайдеться господарство, в якому б не знали техніку KUHN, що завоювала популярність  у фермерів по всьому світі. Які ж моделі у широкій лінійці компанії користуються найбільшим попитом серед українських аграріїв?

«Історія присутності бренду KUHN в Україні розпочалася з плугів та сівалок. Не дивно, що сьогодні саме ці агрегати займають лідируючі позиції продажів на українському ринку», - зазначає Борис Онищенко, менеджер із регіонального розвитку компанії «КУН-Україна».

Українські аграрії гідно оцінили переваги ESPRO 6000 R, адже ця модель увібрала в себе найкраще, що є на ринку посівних комплексів. Це втілена в інноваційних технічних рішеннях концепція високої продуктивності та, водночас, мінімізації вимог щодо потужності тракторів — від 200 к.с. ESPRO 6000 R має робочу довжину 3 і 6 м, легко транспортується, забезпечує точність висіву навіть на високій швидкості — до 17 км/год. Модель ESPRO 6000 RС забезпечує також одночасне внесення мінеральних добрив.

Сівалки MAXIMA і PLANTER добре зарекомендували себе на полях різних регіонів країни і працюють як в невеликих господарствах, так і у великих агрохолдингах. Завдяки досконалій конструкції, високій міцності, надійності вони забезпечують точність посіву. Широкий вибір додаткового обладнання, такого, як пристрій для внесення мікрогранул (гербіцидів, інсектицидів), пристрій для внесення мінеральних добрив, дозволяє адаптувати сівалки MAXIMA і PLANTER до будь-яких вимог і умов роботи.

Серед українських фермерів, які вже придбали плуги виробництва KUHN, став крилатим вислів  «Найліпший друг — мій кум, найкращий плуг — це КУН».

Широкий модельний ряд плугів KUHN задовольнить споживачів різних господарств — від дрібних фермерських до величезних агрохолдингів. Плуги від KUHN є різні, призначені для обробітку ґрунтів різного ступеня важкості, але всі — довговічні, прості в застосуванні й надійні. Найбільшим попитом серед українських аграріїв користується плуг Challenger з кількістю корпусів від 7 до 13. Його основною відмінністю є  міцна рама, перетин якої складає 220х220 мм. Конструкція плуга дозволяє на нерівностях поля точно копіювати рельєф із постійною глибиною оранки. Ще однією відмінністю Challenger  є спосіб запобігання при наїзді на перешкоду — це болт на розрив. Тобто запобіжний болт не зрізується, а розривається. Перевага в тому, що отвір під цей болт не деформується, як при зрізі від численних спрацювань протягом всього періоду експлуатації.

Сьогодні неможливо отримати гарний без використання ЗЗР, тому значну частку у продажах займають обприскувачі та розкидувачі мінеральних добрив.

«Головною перевагою самохідного обприскувача KUHN Stronger крім, автономності у полі, є високий кліренс (1,8 м). Це безперечно  цінний  козир для тих, хто займається вирощуванням прибуткових культур, таких як соняшник або кукурудза, ріпак та соя. При цьому обприскувач має гарну стійкість при роботі на схилах за рахунок достатньої ширини колії — 2,8-3,5 м. Прийшовся по душі аграріям і обприскувач LEXIS завдяки своїм  габаритам,  які значно менші від наявних на ринку у цьому сегменті, менша вага, чудова маневреність, ряд інших переваг, які забезпечують ще ліпшу продуктивність та якість обприскування при простоті експлуатації. А потужний розкидач мінеральних добрив AXIS виокремлює серед йому подібних швидка адаптація до різних типів добрив та ширини захвату, унікальні рішення для абсолютної точності розкидання: система розподілення CDA, контроль GPS, система зважування КУН, концепція EMC для автоматичного налаштування норми», - зазначає Борис Онищенко.

Серед кормозаготівельної техніки найбільшим попитом користуються косарки та сіноворушилки. Система різання та нова система плющення у косарці-плющилці FC 1060 дозволяють працювати на високій швидкості, забезпечуючи високу продуктивність. Ріжуча балка OPTIDISC є основою бездоганного переміщення корму та відмінної якості укосу, адже з новою технологією трава скошується за одне обертання диску.

«Сьогодні важливим чинником для будь-якого сучасного господаря є можливість використання пожнивних решток. Тому великим попитом користуються мульчувачі, завдяки яким аграрії можуть економити на мінеральних добривах, але головне,  піклуватися про родючість ґрунту, удобрюючи його природною органікою», - підкреслює Борис Онищенко.

 

Мульчувачі KUHN, якісно подрібнюючи й розкидаючи по полю рослинні залишки, забезпечують одночасно мілке здрібнювання, рівномірне розкидання й безперебійну роботу, а відтак, відмінно удобрюють ґрунти.

«В будь-якому бізнесі, і в сільському господарстві в тому числі, виробник починає шукати більш продуктивну, більш довговічну, просту в експлуатації техніку, яка йому дозволить знизити собівартість продукції. Це дуже тішить, так як це саме сегмент KUHN. Ми не виробляємо дешеву техніку, яка послужить рік або два, ми виробляємо технологічну, продуктивну, інноваційну, економічну в експлуатації. Аграрії переконані, , що краще купити надійну техніку, яка допоможе знизити собівартість товару, що, у свою чергу, дозволить збільшити прибуток, а не навпаки. І вся праця не пропаде задарма. Адже фермери, годуючи весь світ, повинні також заробляти, а не працювати у збиток, а якісна сільгосптехніка покликана їм допомогти у цьому», - зазначає генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш.

 

19 травня 2017 08:00
переглядів:
6029
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ