Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як знизити залежність від імпортних ЗЗР та мікродобрив?

AgroNews160501.jpg

В Україні на різних владних рівнях говорять про програму імпортозаміщення. Тривалий час Україна майже на 100% імпортувала засоби захисту рослин та мікродобрива. Однак, сьогодні на ринку є вітчизняний виробник, який на рівних конкурує із зарубіжними корпораціями. Група компаній UKRAVIT першою почала виробництво засобів захисту рослин в Україні.

«Ми постійно в тісному діалозі з аграріями, щороку випускаємо нові унікальні препарати, які дійсно допомагають в роботі сільгоспвиробникам», - говорить власник групи компаній UKRAVIT  Віталій Ільченко.

Він зазначає, що в Україні слід підходити комплексно до програми імпортозаміщення. «Адже також страждають вітчизняні виробники сільгосптехніки в умовах жорсткої конкуренції з європейськими та американськими компаніями. Аграрії готові купувати товари там, де умови кредитування кращі. Якщо європейські виробники мають можливість отримувати фінансування під 2% річних, вони точно сільгосптехніку або пестициди та агрохімікати пропонують споживачам за невисокою кредитною ставкою. У цьому плані українські компанії, звичайно, поступаються зарубіжним конкурентам. Якби діяла національна програма з доступного державного кредитування для українських виробників, це могло б вирівняти ринкові умови. Ми змогли б конкурувати з мультинаціональними корпораціями на ринку України», - підкреслює Віталій Ільченко.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

Він зазначає, що вартість продукції UKRAVIT в рази нижча, ніж продукти імпортних брендів. А найширший асортимент з понад 130 продуктів дозволяє захищати та підживлювати усі вирощувані в Україні сільськогосподарські культури.

«Наша компанія перша в Україні, яка на кожну культуру пропонує кілька варіантів захисту - від найпростішого до супер інтенсивного. З нами комфортно працювати, тому що ми готові надати весь спектр захисту та позакореневих підживлень мікродобривами, несемо відповідальність як виробник і як постачальник. У разі роботи з мультинаціональними концернами доводиться одночасно мати справу з кількома компаніями, щоб отримати той асортимент, який є у нас», - зауважує Віталій Ільченко.

«В корпорації UKRAVIT велика кількість фахівців-агрономів, які надають інформаційну, технологічну та консультаційну підтримку з усіх виникаючих у клієнтів запитань. Ми постійно спілкуємося, консультуємо, проводимо семінари, завжди поруч із аграрієм», - підкреслює Віталій Ільченко.

Він зауважив, що з кожним роком частка UKRAVIT на ринку України зростає. «Ми на рівних конкуруємо з мультинаціональними компаніями. Існують окремі випадки, коли наші продукти навіть копіювали мультинаціональні компанії», - зазначає Віталій Ільченко.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни


Довідка:
UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

За матеріалами: latifundist.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.