Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В Україні розробляють біопрепарати і тестують мікродобрива з кремнієм

123.png

У корпорації UKRAVIT, найбільшого національного виробника ЗЗР та мікродобрив, паралельно із хімічним захистом рослин вивчають питання біозахисту, аби поповнити свій портфель біопрепаратами. Так, відбувається активне вивчення, спілкування з вітчизняними та зарубіжними науковцями, проводяться лабораторні та польові дослідження.

Також у цьому році корпорація UKRAVIT поповнює портфель мікродобривами, які містять кремній. Це досить новий напрямок, яким наразі мало хто займається. Зараз тестується близько 20 нових пестицидних продуктів, які згодом поповнять продуктову лінійку корпорації. Про це розповів Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни


"У напрямку інновацій слід виокремити дві площини. Перша – це нові засоби захисту рослин на такі культури, як соняшник, соя, сорго, зернові, колосові та мікродобрива, що містять кремній для протруювання насіння та позакореневого підживлення. Друга площина - це демонстрація у виробничих посівах й порівняння різних систем захисту для польових культур та плодово-ягідних насаджень", - зазначив експерт.


За словами фахівця, прибавки урожайності, які можна досягти при використанні препаратів UKRAVIT, різні, усе залежить від конкретної культури, регіону, інших факторів.  У відсотковому співвідношенні окремих продуктів чи систем захисту, прибавка може сягати від 10 % до 100 % і вище.


Наприклад, в умовах Київщини застосування ґрунтового гербіциду «Селефіт Екстра» у посівах сої забезпечило прибавку на рівні 14,5 ц/га відповідно до контролю. Окрім збільшення урожайності мікродобрива ТМ «Авангард» від  UKRAVIT мають високу окупність (на 1 затрачену гривню окупність становить від 3 до 20 грн).


За даними корпорації, лише в Україні обробляється продуктами UKRAVIT понад 3 млн га.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

 

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

За матеріалами: superagronom.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.