Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Їжа здорового майбутнього: у Мілані відбудеться Інноваційний саміт Seeds&Chips

AN_108.jpg

Що таке inno-tech їжа? Як рух slow food впливає на тренди у харчовій промисловості та ресторанній справі? Які ідеї та передові рішення в агро та харчовій індустрії наразі захоплюють світ? Щоб знайти відповіді на ці питання завітайте до Італії на наймасштабніший у світі Інноваційний саміт Seeds&Chips, який відбудеться з 8-го по 11 травня в Мілані.

Італійська харчова ініціатива - Інноваційний саміт Seeds&Chips є однією з провідних подій у світі інноваційних продуктів харчування, яка присвячена демонстрації нових ідей і передових рішень з усього світу. Саміт є центром для зустрічей лідерів та інноваторів, для обговорення, прогнозування  та просування трендів здорової їжі.

Днями організатори саміту повідомили, що встановили стратегічне партнерство з EAT Foundation. Метою цього співробітництва є прискорення переходу до стійкої продовольчої системі, яка може забезпечити здоровий раціон харчування для зростаючого населення.

Організатори Seeds&Chips вважають, що інноваційні технології все більше відіграють ключову роль в системі харчування і мають потенціал для вирішення найбільш важливих і насущних проблем, з якими ми стикаємося: забезпечення здорової, безпечної і достатньо їжі для всіх. EAT Foundation (EAT) є глобальною платформою, яка об'єднує лідерів з науки, бізнесу, політики та громадянського суспільства для всебічного вирішення проблеми продовольчої системи і створити шляхи для стійкого, здорового майбутнього для всіх. EAT проводить міждисциплінарні дослідження, розробляє науково обґрунтовані цілі та допомагає трансформувати знання в бізнес-процесів, політики та зміни в поведінці споживачів. Тепер, ці дві організації об'єднують зусилля, щоб посилити вплив.

«Ми дуже раді, що Seeds&Chips приєдналися до нашої зростаючої мережі впливових партнерів для вирішення проблем, пов'язаних з харчовими продуктами: від недоїдання і пов'язаних з харчуванням захворювань, до зміни клімату і втрати біорізноманіття.» сказав д-р Ганайлд A Стордален, засновник і президент EAT. «Нам потрібні конкретні рішення, які приносять користь як для людей, так і планети. Ми вважаємо, що можемо домогтися багато чого, поєднавши спільні зусилля.

«Ми пишаємося тим, що стали стратегічними партнерами з EAT. Саміт присвячений демонстрації видатних талантів і передових рішень з усього світу і партнерство з EAT- це слід нашої стратегії роботи в тісній співпраці з підприємствами, організаціями та установами, які вірять і підтримують інновації в харчовій промисловості,» - сказав Марко Гаолтьері, засновник Seeds&Chips. «Ми раді, що і колишній президент США Барак Обама і Ганайлд A Стордален будуть в якості ключових спікерів на саміті в цьому році.»

Доктор Стордален буде розглядати питання про необхідність комплексного і спільного підходу для вирішення пов'язаних з харчовими продуктами проблем. У той же час, Марко Гаольтері виступить на Стокгольмському продовольчому форумі 12-13 червня, який буде оргпнізовано фундацією EAT, де 500 прогресивних лідерів науки, політики, бізнесу і громадянського суспільства будуть скликані для обговорення політики і рішень щодо реформування глобальної продовольчої системи.

 

 Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ