Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Фальсифікат на ринку насіння: як не придбати підробку

AN_118.jpg

Вміння розпізнати оригінальне насіння від підробленого є вкрай важливим для діяльності сільгоспвиробників. Про це заявила керівник проектів DuPont Pioneer Україна Наталія Літостанська під час II Міжнародного форуму з боротьби з підробками та піратством, який відбувся за підтримки Уряду України.

«Придбане неоригінальне насіння  не лише не виправдовує очікуваний результат, а й загрожує втратою врожайності та його якісних характеристик, приносить значні фінансові збитки агровиробникам. Фальсифікат може завдати шкоди навколишньому середовищу, а інколи - і здоров’ю кінцевого споживача», - підкреслила Наталія Літостанська.

Вона зауважила, що компанія DuPont Pioneer Україна вкладає великі кошти не тільки в селекцію, а й в захист торгової марки, упаковки і підтримує нульову толерантність до контрафакту.

«Оскільки відрізнити підроблені насіння від справжніх тільки за їх зовнішнім виглядом дуже складно, в 2010 році компанія вперше в Україні запровадила захисну голограму DuPont IZON на упаковці, в той же час провела роз'яснювальну роботу серед аграріїв. Також створено сайт для перевірки голограм, телефонна гаряча лінія. У сезоні 2016-2017 з'явилися додаткові, більш ефективні, заходи захисту, які унеможливлять повторне використання захисної етикетки. Етикетки кріпляться на лінії прошиву мішку, аби після його відкриття голограма не могла бути використана повторно. Ми прагнемо, щоб сільгоспвиробник був впевнений, що насіння, яке він купує, є оригінальним насінням торгівельної марки Pioneer», - зазначила Наталія Літостанська.

Вона порадила покупцям насіння звертати увагу на ціну, адже «хороший продукт не може бути дешевим», а після покупки зберігати зразки, всю документацію, купувати насіння у офіційних постачальників, користуватися державним реєстром сертифікатів на насіння.

Довідка: Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.