Висів із знаком якості: як дотримуватися точних норм висіву | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Висів із знаком якості: як дотримуватися точних норм висіву

IMG_0853.JPG

Сьогодні технології зайшли далеко. Дрони в полях аналізують всі стадії агровиробництва і підприємцям стало набагато легше контролювати процес. Але з чого все починається? Авжеж з висіву. І кожен аграрій хоче досягти висіву ювелірної точності. Наразі досягти цього набагато легше, якщо одразу обрати надійну та ефективну техніку. Що потрібно саме вам? Зможете дізнатися на IV міжнародній конференції Agri Invest Forum 27 квітня 2017 року, яка відбудеться у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Генеральним спонсором форуму виступає Компанія «КУН-Україна». Як зазначають представники компанії, завдання «КУН-Україна» – забезпечити аграріїв якісною сучасною технікою для отримання прибутку та відмінним сервісом. Мабуть, саме тому на форумі буде представлена «родзинка» сільськогосподарської лінійки - сівалка Premia 9000 TCR. У чому її особливість? Читайте в публікації AgroNews.ua.

PREMIA 9000 TRC – нова модель у лінійці техніки KUHN, яка була розроблена спеціально для ринків України, Росії та Казахстану, де є потреба у високопродуктивній техніці, але водночас відчувається дефіцит потужних тракторів. Конструктори компанії отримали завдання розробити сівалку з шириною захвату 9 м, адаптовану до тракторів потужністю всього 120 к. с.

Причіпна сівалка PREMIA 9000 TRC має дві секції шириною по 4,5 м, які кріпляться до рами з шасі, що дозволяє зменшувати робочу ширину у 9 м до 3,5 м у транспортному положенні простим складанням обох секцій вперед. Кожна з двох секцій має єдину центральну поворотну точку, що забезпечує чудове копіювання поверхні ґрунту.


PREMIA 9000 TRC здатна одночасно виконувати сівбу і вносити добрива в один і той самий рядок, що гарантує енергійний ріст рослин. Для цього бункери сівалки оснащено роздільними стінками: 60 % об’єму виділено для насіння, 40 % – для добрива. Чотири дозатори – 2 для насіння і 2 для добрива – оснащені перевіреними на практиці спіральними висівними котушками HELICA від  KUHN. Цей дозувальний пристрій забезпечує норми висіву чи внесення у діапазоні від 1,5 до 300 кг/га, що охоплює насіння будь-якої форми і розміру та дає змогу працювати з усіма популярними культурами.


Добриво змішується з насінням після дозатора. Якщо потрібно сіяти без внесення добрив, стінка складається. 

PREMIA 9000 TRC оснащена висівною балкою Crossflex з подвійними дисковими сошниками. Єдина штанга навіски сошників кріпиться до труби особливого профілю із застосуванням поліуретанових блоків. Таке поєднання дає змогу отримувати тиск сошників до 80 кг і разом з тим забезпечує можливість вертикального відхилення сошника при наїжджанні на камінь чи іншу перешкоду. Котки «слідкують» за глибиною висівання, прикочуючи насіння. Завершує процес пружинна борона. Така конструкція дає змогу працювати без втрати ефективності зі швидкістю до 15 км/год.

Легке управління сівалкою PREMIA 9000 TRC від KUHN здійснюється за допомогою пульту Hector 3000, яким контролюється норма висіву та досягнення мінімального рівня матеріалів в бункері, ведеться облік гектарів, створюється технічна колія.

Налаштування глибини висіву сівалки встановлюється шляхом додавання чи зняття кліпс на циліндрі управління транспортних коліс та навіскою трактора. Аналогічно тиск сошників регулюється безпосередньо на висівній балці, окремо для кожної із двох секцій.

«Українські аграрії надають перевагу надійній та простій в експлуатації техніці. Від точності сівалок залежить дотримання норми висіву в заданому діапазоні щільності, рівномірне розташування насіння в ґрунті, а отже і подальший розвиток рослин. Завдяки надійності та ефективності PREMIA 9000 TRC від KUHN аграрії можуть бути впевнені у високій точності та продуктивності посівної кампанії», - зазначає Асад Лапш, генеральний директор компанії «КУН-Україна».

В Україні зростає попит на ефективне ведення аграрного бізнесу. Це підтверджують і такі конференції, як Agro Invest Forum, де фермери, підприємці, виробники сільгосптехніки та представники влади знаходять спільні рішення для АПК. Компанія «КУН-Україна» запрошує аграріїв відвідати форум, щоб встановити нові ділові контакти, а також обрати для себе у допомогу надійну та перевірену техніку.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.