Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Успішне тваринництво, або збалансований корм з усіма необхідними поживними речовинами

22 квітня 2017
Переглядів:
6834
AN_115.jpg

Одним з найбільш перспективних і прогресивних шляхів підвищення продуктивності тварин, як відомо, є застосування багатокомпонентних кормових раціонів. Щоб приготувати збалансований корм для тварин, фураж необхідно подрібнити, його і комбікорм точно дозувати, змішувати ... З усіма цими операціями чудово справляється кормозмішувач. Цей агрегат вирізняється мобільністю, простотою конструкції та економічністю, тому викликає значну зацікавленість у спеціалістів господарств із розвиненим тваринництвом різної форми власності.

«Вибір раціональних та удосконалення наявних технологічних і технічних рішень щодо утримання й годівлі сільськогосподарських тварин забезпечать ефективне використання матеріальних, трудових, енергетичних і кормових ресурсів, збільшення обсягу виробництва та поліпшення якості продукції, отже, підвищення рентабельності галузі тваринництва. Українські господарства переходять на комплексні комбіновані раціони, що мають переваги над традиційними системами роздачі корму. Ми сформували продуктову лінійку, яка повністю відповідає умовам роботи на українських фермах, забезпечуючи високі техніко-економічні показники і зручність в експлуатації», - зазначає Асад Лапш, генеральний директор компанії «КУН-Україна».

Група KUHN випускає кормозмішувачі у кількох варіантах виконання: причіпні (об’ємом від 4 до 45 м3) — з одним, двома або трьома вертикальними шнеками, у комбінації із видувачем соломи, з двома або чотирма горизонтальними шнеками, роторно-лопатевого типу, а також самохідні (від 8 до 27 м3). Їхня конструкція увібрала у себе всі відомі найсучасніші технології та розробки, але водночас відзначається і багатьма унікальними рішеннями, наприклад оригінальним виконанням шнеків та їхнього привідного редуктора, бункера і конвеєрів.

Надзвичайно широкий модельний ряд кормозмішувачів та комплектація їх практично всіма необхідними сучасними засобами — вивантажувальними вікнами або конвеєрами, двошвидкісними редукторами, зносостійкими ножами, ваговими системами, блоками управління із програмуванням, зберіганням, різними колесами тощо — дає змогу знайти саме ту модель, яка найбільше відповідає потребам господарства.

Читайте також: Як заготовити якісні корми

Компанія KUHN розробила систему зважування, яку застосовують на більшості машин для приготування корму. Вона забезпечує найвищу точність під час роботи з грубими кормами та всіма інгредієнтами, що їх додають у малій кількості, зокрема азотні добавки, меляса тощо. Для точного зважування слугують вертикальні шнеки, оснащені трьома датчиками, що розміщені у формі трикутника для оптимального розподілу навантаження.

Важливим елементом змішувачів-кормороздавачів є шнек. Обладнаний ножами з асиметричними зубами для забезпечення самоочищення, шнек з великою швидкістю виконує різання корму. Для подрібнення волокнистих кормів кут різання може змінюватися. Товщина витка шнека становить 15 мм, забезпечуючи його максимальну зносостійкість. В Україні найбільшою популярністю користуються причіпні змішувачі-роздавачі кормів з одним або двома вертикальними шнеками.

Так, причіпний кормозмішувач KUHN Profile оптимально підходить як для нових корівників, так і для старих ферм з вузькими проїздами, низькими воротами, нерівною підлогою. Машина відмінно зарекомендувала себе та за результатами фокус-тесту авторитетної німецької організації DLG KUHN Profile отримав найвищі оцінки за однорідність змішування, точність зважування і енергоспоживання. Не менш схвально українські клієнти оцінюють і міцність корпусу та надійність приводу, що важливо при інтенсивній експлуатації в далеко неідеальних умовах вітчизняних ферм. KUHN Profile забезпечить високу функціональність завдяки малій висоті завантаження, високій швидкості змішування, якісній, швидкій та рівномірній подачі корму.

Машини KUHN Euromix I серії 70 з одним шнеком мають об’єм бункера від 8 до 12 м3, з двома шнеками – від 16 до 27 м3. Бункер агрегатів серії 80 з одним шнеком має місткість 9–15, м3, із двома – від 18 до 27 м3.

У змішувачі Euromix I 70-ї серії у стандартній комплектації вивантажувальне вікно обладнане заслінкою із захисним чохлом, це запобігає втратам корму і зберігає його чистоту. Передбачено також можливість роздавання корму на два боки.

Читайте також: Секрети успішного тюкування сіна


Машини 80-ї серії дають змогу роздавати корм у дуже вузьких приміщеннях – завширшки 2,44 м. Для рівномірного роздавання волокнистих кормів передбачено конвеєрну стрічку, виготовлену з полімерних матеріалів. На кожному її кінці встановлено гідравлічний мотор, який забезпечує постійний натяг стрічки незалежно від напрямку руху. Швидкість подачі корму легко визначити за величиною відкриття вивантажувального вікна, положення якого відображається на панелі приладів.

Безумовно, кормозмішувачі KUHN є найбільш досконалими машинами, що поєднують в собі рухомість автомобіля, універсальність, гнучкість в застосуванні, простоту і комфортність при роботі. Але найголовніше,  вони дозволяють краще годувати тварин, даючи їм збалансований корм з усіма необхідними поживними речовинами.

 

22 квітня 2017 10:00
переглядів:
6834
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ