Український досвід: нові можливості обробітку ґрунту | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Український досвід: нові можливості обробітку ґрунту

AN_104.jpg

Третина всіх виробничих витрат у сільськогосподарських підприємствах припадає на операції обробітку ґрунту й посів. Найпоширенішими серед операцій землеобробітку є різні форми культивації, тобто рихлення, розпушування й перемішування ґрунту: вони залишаються серед переліку головних технологій вирощування сільськогосподарських рослин.

 

«Спектр застосування культиватора доволі широкий. Інколи він довершує оранку за плугом, готуючи землю до сівби. Також перемішує ґрунт, заробляє добрива, пожнивні рештки, вирівнює поверхню поля, покращує структуру ґрунту, знижує втрати вологи. Культиватори дозволяють агровиробникові виконувати кілька операцій за один прохід полем. Переважна більшість новітніх культиваторів — це знаряддя багатофункціональні, комбіновані. Обираючи ці агрегати, потрібно насамперед враховувати потреби конкретного господарства», - зазначає Борис Онищенко, менеджер із регіонального розвитку компанії «КУН-Україна».

Польовий культиватор KUHN Krause 5635  вже добре відомий українським аграріям, адже його надійна та продумана конструкція дозволяє обробляти великий обсяг рослинних решток на полях із різним рельєфом, перемішуючи із землею пожнивні рештки й гербіциди, забезпечуючи однорідність культивації, гарний контакт насіння з ґрунтом по всій поверхні.

Польовий культиватор KUHN Krause 5635 завдяки рамі з п’ятьма рядами стойок виконує хорошу роботу в умовах з великою кількістю залишків. Рівномірне культивування стрілчатими лапами, розташованими в шаховому порядку, забезпечує хороший контакт стрілчатих лап з ґрунтом. Ексклюзивна плаваюча зчіпка і механічне регулювання глибини, підтримують рівномірну глибину обробки, і допомагають добитися хорошого проростання і рівномірних сходів.

Читайте також: Життєдайний дощ хімпрепаратів або «парфуми» для шкідників

 

Застосування п’яти рядів лап з великою відстанню між першим та п’ятим рядами, що дорівнює 3,53 м, уможливлює безперешкодне проходження значного обсягу рослинних решток. В свою чергу скорочення до 15 см інтервалу між лапами по сліду культиватора та різний порядок їх розташування в перших трьох рядах порівняно з четвертим та п’ятим створює подвійне перекриття при проході, поліпшує однорідність культивації з подрібненням грудочок, забезпечує контакт насіння з ґрунтом по всій поверхні, перемішує з землею рештки рослин та гербіциди.

Ексклюзивна система плаваючої зчіпки KUHN забезпечує ретельно виміряну, рівномірну глибину обробки ґрунту для посівного ложа, що сприяє швидкій і рівномірній появі паростків. Рівномірна обробка і глибина ґрунту створює постійний доступ вологи в посівному ложі таким чином, що насіння отримує вологу з навколишнього ґрунту, що значно посилює рівномірні сходи так важливі для отримання максимального врожаю.

Читайте також: Удобрювати необхідно з розумом

 

Ексклюзивний зчіпний пристрій у KUHN Krause 5635 підтримує глибину обробітку ґрунту на заданому рівні, швидко і плавно піднімаючи раму на горбистій місцевості.

У порівнянні з конкурентами, шарнірний зчіпний пристрій KUHN має на 57% менше точок зносу. Менша кількість рухомих частин означає меншу ймовірність виникнення поломки при виконанні операцій з формування насіннєвого ложа, що особливо важливо, коли дорога кожна хвилина.

 

Система шарнірної зчіпки KUHN піднімає копіювальні колеса над землею під час транспортування, це забезпечує більшу стійкість агрегату і полегшує управління.

Ходовий тандем дозволяє досягати постійної робочої глибини на нерівних полях та додає велику стійкість при транспортуванні. Кожен комплект ходових тандемів регулюється окремо, храповим механізмом. У польових умовах гідроциліндри повністю втягнуті, що виключає протікання і продовжує термін їх використання. Кожен механізм регулювання глибини оснащений рівнем заглиблення, що дозволяє встановлювати однакове заглиблення по всій ширині агрегату.

 

Поворотний кронштейн для кріплення шлангів дозволяє швидко підвести всі шланги й електричні дроти під час агрегатування з трактором. Крім цього, він утримує шланги і дроти на безпечній відстані від зон можливого защемлення на крутих поворотах. Також на агрегаті передбачені зручні кріплення для гідравлічних шлангів і електричних роз’ємів, коли вони не використовуються.

Як фермери перевіряють техніку на надійність та ефективність? Тільки багаторічною практикою її експлуатації. Інновації та  якість лежать у основі виробництва техніки KUHN. Саме тому її обирають підприємці у понад 60 країнах світу для власного агробізнесу.

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.