Як економічно правильно контролювати бур’яни

13.04.2017 10:29
 • Гербіциди стали невід’ємною складовою сучасних аграріїв. За обсягами застосування засобів захисту рослин найбільша частка — 57% припадає саме на гербіциди. Фермерам добре відомо, що без цих препаратів не вдасться зібрати достойний врожай. Не секрет, що саме гербіциди, знищують бур’яни, збільшують приріст врожайності та покращують якість вирощуваної продукції.

  Для одержання запланованого й якісного врожаю культури слід своєчасно проводити рекомендовані та різноманітні заходи щодо контролювання забуряненості посівів.

  Зволікання із заходами з обмеження шкодочинності бур’янів призводить до втрат урожаю культур від 40 до 100 %. Крім того, необхідно пам’ятати, що бур’яни є резерваторами для хвороб і шкідників, ускладнюють процес збирання урожаю та збільшуючи витрати на очищення та сушіння продукції.

  «Сьогодні українські аграрії добре розуміються на біології рослин та закономірності розвитку шкідливих організмів, вчасно визначають, на яких саме етапах застосовувати відповідні засоби захисту. Тим самим демонструють розуміння, як економічно правильно впливати на собівартість вирощеної продукції. Ті аграрії, які використовують сучасні технології у захисті рослин, призначені для конкретних рослинних культур, дотримуючись комплексу із системи позакореневого підживлення і захисту, отримують високий врожай, а отже і гарний прибуток», – зазначає Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT, вітчизняного лідера ринку ЗЗР і мікродобрив.

  Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

  Гербіциди української корпорації UKRAVIT  на високому рівні зарекомендували себе, як надійні помічники при вирощуванні різних сільськогосподарських культур.

  У широкій лінійці гербіцидів від UKRAVIT єсистемні, ґрунтові, післясходові препарати для знищення бур’янів у посівах зернових колосових культур, буряків цукрових, столових та кормових, соняшнику та кукурудзи, картоплі, сої, льону, ріпаку, гороху, тощо.

  За типом впливу на шкідливі рослини гербіциди UKRAVIT бувають суцільними  та селективними. Суцільні гербіциди повністю знищують будь які рослини на оброблювальній поверхні та застосовуються на площах після збирання, парах або до появи перших проростків культури.

  У свою чергу селективні гербіциди застосовують в період вегетації культур, так як вони діють вибірково.

  За механізмом дії гербіциди бувають:

  – контактні: впливають на бур’яни лише при прямому потраплянні на рослину. При такій обробці коренева система залишається неушкодженою;

  – системні: засоби захисту здатні знищувати як наземну частину бур’янів, так і кореневу систему;

  – впливаючи на насіння і кореневу систему: такий вид препаратів вноситься безпосередньо в ґрунт.

  Крім того, гербіциди UKRAVIT при правильному застосуванні є безпечними препаратами та малотоксичними як для навколишнього природного середовища, так і для людини, здатними високоефективно знищувати бур’яни.

  Для досягнення високих результатів застосування, необхідно дотримуватися регламентів обприскування. Залежно від дії гербіциди UKRAVIT можуть вноситься як до моменту посіву культури, так і після її посіву, але до проростання культурної рослини так і в період вегетації. Крім того, використання гербіцидів дає можливість максимально зменшити або ж повністю відмовитися від ручної праці або механічних обробітків ґрунту, що в свою чергу попереджає ґрунтову ерозію та зменшує непродуктивні втрати вологи, яка є основним лімітуючим фактором в Україні.

  «Українські аграрії відтепер можуть застосовувати наше інноваційне рішення: гербіцид Вейрон® КС (д.р. флуметсулам, 120 г/л + флорасулам, 80 г/л), який у рекомендованій нормі 50-70 мл/га здатний контролювати широкий спектр видів бур’янів у посівах зернових культур, зокрема, однорічні зимуючі та стійкі до 2,4-Д, сульфонілсечовин, – наголошує керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  UKRAVIT Олександр Мигловець. – 2016 року в умовах Київській області на контролі (без гербіцидів) отримана врожайність на рівні 27,1 ц/га, а за використання даного гербіциду в мінімальній нормі дало прибавку 15,8 ц/га, а в максимальній – 21,5 ц/га, Більше того, при затратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га – економічна вигода склала 8840 грн/га».

  Другою новинкою від UKRAVIT став ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії Селефіт® Екстра компонент А (прометрин 500 г/л) та компонент Б (метрибузин 700 г/кг), який у нормі 2,5 л/га контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур’янів у посівах сої. «2015 року в Київській обл. (Кагарлицький р-н) Селефіт® Екстра дав прибавку – 14,5 ц/га, а на контролі (без гербіцидів) – 9,6 ц/га, – зазначає Олександр Мигловець.

  Але не лише на промислових полях використовують гербіциди UKRAVIT. Вітчизняні препарати широко застосовуються в саду і на присадибних та дачних ділянках. «Усі гербіциди UKRAVIT дієві і надійні, а їх якість і ефективність на одному рівні з мультинаціональними продуктами, а ціна в рази дешевше. І це якраз вигідне рішення для українських аграріїв, які намагаються знизити витрати на виробництво. Але, найголовніше, імпортні препарати не так легко отримати, якщо не замовити завчасно. А UKRAVIT мобільний у плані виробництва, що швидко дозволить отримати аграріям необхідні ЗЗР», – підкреслює Віталій Ільченко.

  Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: добрива з мікроелементами, ЗЗР, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (Черкаси).

   

  З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

  Гаряча лінія: 0 800 301 401

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: