Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Переваги мульчування - ніяких хімікатів і додаткових витрат

07 квітня 2017
Переглядів:
8699
AN_102.jpg

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

Ціни на мінеральні добрива постійно зростають. Відтак, аграрії, які вміють рахувати кожну гривню, все більше усвідомлюють поживну цінність рослинних залишків. Після збирання зернових та інших культур дуже вигідно застосовувати технологію приорювання решток врожаю, тобто мульчування, внаслідок чого утворюється поживний шар мульчі. Переваги його перед хімдобривами очевидні — швидке висихання, менше зараження ґрунту. Особливо ж ефективне мульчування для культур з великою масою пожнивних залишків: кукурудзи, соняшнику, сої.

«Для здрібнювання, скошування стерні й пожнивних залишків сільськогосподарських культур, а також для подрібнювання соломи у валках призначений такий агрегат, як подрібнювач-мульчувач. З його допомогою можна здрібнити й рівномірно розподілити поверхнею поля рослинні рештки, створивши, таким чином, шар мульчі, що зменшуватиме втрати вологи, перешкоджатиме водній та вітровій ерозії ґрунту, а також збільшить надходження у ґрунт органічних речовин. Все це у підсумку позитивно позначиться на утворенні гумусу. Використання мульчувачів у сільськогосподарській діяльності дозволяє створювати найліпші умови для подальших виробничих процесів. Багато машинобудівників пропонують спеціальні подрібнювальні агрегати, які працюють як на сільгоспугіддях, так і для потреб ландшафтного дизайну, садівництва чи виноградарства. Компанія KUHN першою у світі почала виготовляти мульчувачі, забезпечуючи високу продуктивність та якість виконання робіт», - зазначає Борис Онищенко, менеджер із регіонального розвитку компанії «КУН-Україна».

Компанія KUHN пропонує мульчувачі як із горизонтальним ротором (багатоцільові), так і з вертикальним — для догляду за ландшафтами.

Мульчувачі KUHN, якісно подрібнюючи й розкидаючи по полю рослинні залишки, забезпечують одночасно мілке здрібнювання, рівномірне розкидання й безперебійну роботу, а відтак, відмінно удобрюють ґрунти.

Читайте також: Якісна оранка - перший крок до високої врожайності

Мульчувачі KUHN  серії RM можуть використовувати трактори потужністю від 80 до 260 к.с. і навішуватися як попереду, так і позаду нього. В залежності від моделі мульчувачі випускаються із цільною або з гідравлічно складаною рамою й шириною захвату від 1 до 8,2 м (KUHN RMS 820 - найбільш широкозахватна машина у світі). 

Ротори обладнані Y-подібними або молотковими ножами, забезпечують стабільну роботу й відмінне розкидання рослинних залишків. Мульчувачі KUHN серіїRM швидко проходять гектари поля, що веде до значного зниження експлуатаційних витрат. Розміщення ножів на роторі дозволяє обертати його рівномірно без поштовхів, піднімати стебла і краще зрізати, навіть у місцях, прим'ятих колесами трактора або збирального комбайна. Завдяки гвинтовому розташуванню ножів збільшується втягування поживних залишків і краще розподіляється подрібнена маса.

Для більшої надійності 4 міліметровий екран заднього кожуха, прикріплений всередині корпусу мульчувача, захищає від попадання кам'янистих чужорідних частинок, які захоплюються разом з рослинними залишками в процесі мульчування. Висота мульчувача регулюється за допомогою поворотних коліс.

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

Мульчувачі KUHN серії RM легко впораються з подрібненням рослинних решток на будь-якому післяжнивному полі. При цьому, залишки стають настільки незначними у розмірі, що практично унеможливлює оселення у них шкідників та хвороб рослин. Використовуючи мульчувачі KUHN ви не тільки економите на мінеральних добривах, але й піклуєтесь про родючість ґрунту, удобрюючи його природною органікою.

 

 

07 квітня 2017 12:36
переглядів:
8699
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ