Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Якісна оранка - перший крок до високої врожайності

AgroNews290301.jpg

Операція оранки є найбільш енергоємною в рослинництві. На неї припадає до 40% енерговитрат по передпосівній підготовці ґрунту й до 20% загалом усіх енерговитрат на виробництво продукції рослинництва. Через це надзвичайно важливим для фермерів є вибір оптимального знаряддя обробітку ґрунту.

Плуг аж ніяк не втрачає своєї значимості для сучасного аграрія і робить свою віковічну справу: обробляє землю, підрізає, розпушує і перевертає пласт ґрунту, одночасно приорює рослинні рештки та бур’яни у борозну.

Кількісно найбільше у світі обертових плугів робить компанія KUHN Серед українських фермерів, які вже придбали плуги виробництва KUHN, став крилатим вислів  «Найліпший друг — мій кум, найкращий плуг — це КУН».

Широкий модельний ряд плугів KUHN задовольнить споживачів різних господарств — від дрібних фермерських до величезних агрохолдингів. Плуги від KUHN є різні, призначені для обробітку ґрунтів різного ступеня важкості, але всі — довговічні, прості в застосуванні й надійні.

Будь-який плуг KUHN (навісний або напівнавісний обертовий) максимально просто й швидко агрегатується з популярними в Україні тракторами. Змінювана висота напівавтоматичної зчіпки з тягловою технікою — ще одна позитивна риса плугів виробництва KUHN. Компанія робить начіпні, напівначіпні й причіпні моделі з кількістю корпусів від 2 до 13, із численними модифікаціями полиць, передплужників, долот, запобіжників, систем регулювання ширини та ін.

Плуг-рекордсмен від KUHN

Саме плуг KUHN Challenger можна справедливо назвати найкращим плугом у світі, адже  у 1998 році він встановив світовий рекорд,  щосекунди перевертаючи 7 тонн ріллі! Завдяки високій надійності, навіть при інтенсивній роботі на важких ґрунтах, плуг KUHN Challenger завоював надзвичайну популярність серед українських аграріїв.


Читайте також:  Як найкраще підготувати землю до весняної посівної


Основною відмінністю Challenger
з кількістю корпусів від 7 до 13 від конкурентів є міцна рама, перетин якої складає 220х220 мм. У той час, як більшість виробників для роботи з тракторами до 360 к.с. пропонують плуги однорамної конструкції, Challenger має раму із двох частин, які гнучко зчленовані. Це так звана «ламана» рама з візком. Це дозволяє на нерівностях поля точно копіювати рельєф із постійною глибиною оранки. Додаткові колеса візка посередині плуга додають стійкості під час оранки та транспортування. Ще однією відмінністю Challenger  є спосіб запобігання при наїзді на перешкоду — це болт на розрив. Тобто запобіжний болт не зрізується, а розривається. Перевага в тому, що отвір під цей болт не деформується, як при зрізі від численних спрацювань протягом всього періоду експлуатації.


У KUHN Challenger використовується триплексна сталь, зовнішні шари якої дуже міцні, стійкі до ударів і тертя. А внутрішній шар — в’язкий, м’який, та компенсує навантаження, удари, не дає металу розтріскатися. Ще однією перевагою KUHN Challenger є підвищена твердість і вдвічі більша товщина переднього шару порівняно із заднім. Через це і завдяки опорному візку посередині Challenger при розворотах дуже маневрений, а кут розвороту плуга досягає 120 градусів.

Також KUHN Challenger можна перетворити на причіпний плуг для роботи з тракторами, обладнаними лише крюком. Трактор може працювати колесами, як по полю, так і в борозні. Колесо, яке рухається в борозні, забезпечує поперечну стійкість, особливо при роботі на схилах. При цьому потужність трактора і витрата палива зменшується на 15 - 20%, утворюючи більш рівну поверхню зораного поля.


Оптимальні результати оранки


Завдяки досконалим технологіям, що застосовуються у плугах
KUHN Multi-Leader, а також їх сучасній конструкції, фермери зможуть зберегти агрономічну цінність земель, загортаючи органічні рештки в землю та отримуючи при цьому оптимальні результати оранки. Широкий вибір зчіпних пристроїв і змінних пальців забезпечать швидке приєднання KUHN Multi-Leader до тракторів різної потужності та марок. Плавний оборот плуга забезпечується двома телескопічними гідроциліндрами, а вертикальність регулюється без інструменту лише двома гвинтами з рукоятками. Так само просто і легко без інструментів відбувається налаштування глибини оранки і ширини.


Н
апівначіпний оборотний плуг Multi-Leader має раму Z-подібної форми 180х180 мм з кліренсом 80 см та міжкорпусною відстанню 102 мм. Завдяки Z-подібній формі колесо максимально наближується до осі рами плуга. Тим самим одночасно усувається тертя колеса із рамою і накопичення між ними решток рослин, зменшуються відстань між колесом і останньою борозною та радіус обороту плуга.

Також KUHN Multi-Leader комплектується пристроєм для роботи «по полю», при якій зменшується ущільнення ґрунту, знижується потрібне тягове зусилля і, відповідно, витрати палива. При цьому, KUHN Multi-Leader досягає кута розвороту в 110 градусів.


Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

Хороший плуг має добре орати за будь-яких умов: важкий чи вологий ґрунт, інтенсивне використання, тощо. Тому перш за все плуг має бути якісним, міцним та надійним, відповідати всім вимогам до економічності, зручності та якості роботи. Тобто плугом від KUHN! Обираючи плуги KUHN, аграрії інвестують у майбутнє, адже якісна оранка - це перший крок до високої врожайності та оптимізації фінансових результатів.

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ