Як сіяти якісно та з насолодою | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Як сіяти якісно та з насолодою

AgroNews200301.jpg

Визначальною для отримання високого врожаю є якість посіву. Під час посівної кампанії необхідно дотримуватися всіх технологічних вимог Але найголовніше - це мати сівалку, яка дозволить всіма знаннями скористатись на полі.

 

«Кожен прагне мати техніку, яка була б одночасно простою і надійною, якісно працювала в конкретних умовах його господарства та агротехнологій, які тут використовуються. Особливо це має відношення до сівалок, адже саме від них залежить, чи зможете ви сіяти з точним дотриманням норми висіву в заданому діапазоні щільності. Робочі органи сівалки мають забезпечити точне та рівномірне розташування насіння в ґрунті незалежно від методу передпосівного обробітку, адже це позначається на рівномірності розвитку рослин. Наприклад, добре відомо, що підготовлене посівне ложе та крихкі, прикотковані на поверхні грудочки над ним сприяють швидкому розвитку рослини на початковій стадії вегетації, а для цього потрібні дводисковий сталевий сошник, прикочуючий коток та загортаюча боронка. Вагомим фактором також є тривалість перерв та легкість завантаження і очистки бункера із дозуючим механізмом, простота та точність регулювань», - зазначає Борис Онищенко, менеджер з регіонального розвитку компанії «КУН-Україна».

Суперсучасна, напівначіпна, механічна зернова сівалка із внесенням добрив PREMIA 9000 TRC виробництва KUHN відмінно підходить для умов України. 9-метрова сівалка спеціально сконструйована для великих господарств, що мають у своєму парку трактори меншої потужності, але водночас потребують високої продуктивності. 

 

Читайте також: Як посієш – те й пожнеш, або як забезпечити якість посівної

Шасі, що складається з двох висівних секцій шириною по 4,5 м, дозволяють зменшувати робочу ширину 9 м до 3,5 м у транспортному положенні простим складанням обох секцій вперед. Кожна з двох секцій має єдину центральну поворотну точку, що забезпечує чудове копіювання поверхні ґрунту і точне витримування глибини посіву.

PREMIA 9000 TRC від KUHN здатна одночасно виконувати сівбу і вносити добрива в один і той самий рядок, що значно подвоює шанси отримання відмінного врожаю. Для цього бункери сівалки оснащені роздільними стінками: 60 % об’єму виділено для насіння, 40 % – для добрива. Добриво змішується з насінням після дозатора. Якщо потрібно сіяти без внесення добрив, стінку бункера можна просто  скласти.

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

Висівна балка CROSSFLEX із подвійними дисковими рознесеними сошниками забезпечує рівномірне висівання у найрізноманітніших робочих умовах і на високих швидкостях. Рознесені сошники дають можливість краще розрізати пожнивні рештки і є також запас на зношування 2 см, що продовжує термін його роботи. Висівні модулі кріпляться до хрестоподібної рами за допомогою відрізків труби квадратного профілю та поліуретанових стрижнів, які працюють наче чотири пружинки. Таке поєднання дозволяє копіювати рельєф з дотриманням заданої глибини посіву, дає змогу отримувати високий тиск сошників на рівні 80 кг, забезпечуючи можливість вертикального відхилення висівного модуля при зустрічі з перешкодою, миттєво повертаючи сошники в робоче положення. Ось чому PREMIA 9000 TRC від KUHN якісно сіє навіть в складних ґрунтових умовах наших земель з великою кількістю рослинних решток. Завдяки такій конструкції сівалка зберігає високу точність посіву навіть на швидкості до 15 км/год.


Забезпечити необхідну норму висіву та внесення добрив з рівномірним розподілом в рядку, заощадивши при цьому до 15% посівного матеріалу, дозволяє застосування перевірених на практиці котушкових дозуючих апаратів HELICA, яких є на сівалці по 2 для насіння і добрив. Дозуючий пристрій здатний вносити від 1,5 до 300 кг/га насіння будь-якої форми і розміру.

 

Читайте також:  Як найкраще підготувати землю до весняної посівної

 

Легке управління сівалкою PREMIA 9000 TRC від KUHN здійснюється через пульт Hector 3000, яким контролюється норма висіву та досягнення мінімального рівня матеріалів в бункері, ведеться облік гектарів, створюється технічна колія.

Налаштування глибини висіву сівалки встановлюється шляхом додавання чи зняття кліпс на циліндрі управління транспортних коліс та навіскою трактора. Аналогічно тиск сошників регулюється безпосередньо на висівній балці, окремо для кожної із двох секцій.


Завдяки надійності та ефективності PREMIA 9000 TRC
аграрії можуть бути впевнені у високій точності та продуктивності посівної кампанії, адже тепер сіяти можна якісно і з насолодою!

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.