Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Добра пшениця родить на доброму полі

AgroNews140301.jpg

У народі кажуть, що «добра пшениця родить на доброму полі».  Але технологічний процес обробки ґрунту включає і роботу з рослинними рештками, і подрібнення та перемішування їх із землею, і забезпечення рівномірності органічного та хімічного складу.  Як найкраще обробити у стислі агрономічні строки поле лише за один прохід, знають у «КУН-Україна».

 

«Намагання знижувати собівартість виробництва і виконувати всі роботи в максимально стислі, оптимальні строки стимулюють аграріїв та виробників сільгосптехніки на активний пошук нових, економічних технологій обробітку ґрунту і знарядь, які їх реалізують. При цьому пріоритетами при виборі ґрунтооброблюваної техніки  є виконання декількох операцій за один прохід, функціональна багатоваріантність, за якої агрегат використовується для різних видів робіт, а також якість проведення технологічних операцій, надійність, продуктивність, економічність, простота регулювань і обслуговування.

Таким універсальним агрегатом основного безполицевого і поверхневого обробітку ґрунту є культиватор Performer виробництва групи KUHN з комбінацією дискових та лапових робочих органів, дискового вирівнювача і прикочуючого котка», - зазначає Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна».

П’ять різних культиваторів в одному

Якщо у стислі агрономічні строки необхідно обробити поле за один прохід саме Performer  впорається з цим завданням та забезпечить продуктивність та економію робочих витрат. Performer  дуже універсальний та відповідно пристосовується до різних способів обробітку ґрунту: лущення стерні, глибинна оранка, розпушування ґрунту, вирівнювання і прикочування за один прохід.

Performer може використовуватись для виконання різних видів робіт на глибині від 15 до 35 см, завдяки двом варіантам лап з долотами та можливості дообладнати долотоподібні лапи стрілчастими додаванням лемешів, а також перетворити диско-лапову машину на чисто лапову без дисків чи на чисто дисковий культиватор без лап (в такому разі обробіток ведеться на глибину від декількох сантиметрів до 10 см). Можливість зробити п’ять різних культиваторів з одного – це все Performer!

Це дає відчутну економію необхідних машин, механізаторів, проходів по полю, палива і робочого часу в порівнянні з класичною технологією.

Для підготовки ґрунту на зиму або швидкого прогріву навесні можна використати Performer  без котка, регулюючи глибину за допомогою коліс. Якщо ж вам необхідно залишити максимум подрібнених решток на поверхні, то доцільно прикріпити на лапи долота шириною 50 мм. Ви отримаєте якісно розпушену ріллю на глибину до 35 см без зміни її структури та із збереженням несучої здатності. При цьому пожнивні рештки та дрібнозернисті фракції ґрунту від 5 до 30 мм захищають поверхню від вітряної та водної ерозії. За рахунок зменшення ширини доліт знижуються і витрати палива.

Читайте також:  Як найкраще підготувати землю до весняної посівної

Для поверхневого обробітку на глибину до 15 см з перемішуванням ґрунту та подрібнених решток необхідно скористатись ще однією можливістю: приєднати до лап пари лемешів, які, наче крильця з розмахом 350 мм, утворюють стрілчасті лапи. Диски подрібнюватимуть пожнивні рештки, крильця підрізатимуть коріння і підсилюватимуть ефект перемішування решток з ґрунтом, яке здійснюють долота і дефлектори. В такій конфігурації збільшення швидкості поліпшує якість роботи і знищення різних видів бур’янів.

Четвертим варіантом є робота лише лапами аналогічно лаповому культиватору Cultimer виробництва KUHN. Для глибокого рихлення використовуються лапи з долотами 80 мм, а для поверхневого обробітку ґрунту - стрілчасті лапи.

Ще одне задоволення від універсальності Performer ви отримаєте в його чисто дисковому варіанті. Два ряди дисків на високій швидкості забезпечать подрібнення рослинних решток для їх прискореного розпаду, а інтенсивне перемішування верхнього шару дозволить зберегти органічні речовини на поверхні, підвищуючи тим самим родючість.

Нарешті є можливість застосування культиватора з одночасним висівом мільконасіневих покровних культур суцільним висівом через розподільники перед котком. Залежно від типу приводу дозатора норма висіву складає до 30 кг/га для дозатора з електроприводом або 120 кг/ га в варіанті дозатора на гідроприводі.

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

Новий тип котка створено для роботи в екстремальних умовах великої кількості пожнивних решток, липких, вологих та кам’янистих ґрунтів.

Для зручного транспортування культиватора Performer, а також з метою зменшення слідів на розворотах в кінці поля, використовуються колеса великого розміру. Крім того, для безпеки в транспортному положенні бокові секції фіксуються автоматично гідравлічними замками.

Всі диски та лапи змонтовано без маслянки, а отже немає необхідності їх змащування. Робочі органи виготовлено з кованої сталі для збільшення їх міцності. Складання-розкладання культиватора, регулювання зчіпки, двох рядів дисків, коліс, вирівнюючих дисків, котка виконуються гідравлікою централізовано за допомогою чотирьохопераційного блока управління. Для підключення до трактора потрібно лише два гідророзподільники подвійної дії.

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

Завдяки своїй властивості використовуватись за потреби в п’яти різних конструктивних варіантах відповідно до технологічного процесу Performer від KUHN немає рівних ! А якісне і одночасне виконання диско-лаповим культиватором всіх операцій подрібнення, рихлення, перемішування, вирівнювання і прикочування в найбільш важких умовах дозволяє отримувати вищу врожайність із меншими витратами.  Безперечно, Performer  від KUHN  – це мрія кожного хлібороба!

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ