Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Україні порадили ввести продовольчі картки

11 березня 2017
Переглядів:
17681
11.jpg

Економіст Ерік Райнерт пояснює, чому Україні слід використати досвід США і ввести продовольчі картки для вирішення проблеми бідності в країні.

Україні потрібно ввести продовольчі картки для підтримки соціально незахищених верств населення. Про це в інтерв’ю Фактам ICTV заявив авторитетний норвезький економіст Ерік Райнерт.

"Не потрібно думати, що продовольчі картки – це пережиток минулого. Багато країн світу, в тому числі й США, використовують продуктові картки.

Мета – забезпечити товарами першої необхідності найменш захищені групи населення. Продукти видаються за талонами або безкоштовно, або за пільговими цінами.

Враховуючи катастрофічно низький рівень доходів українських пенсіонерів та велику кількість людей, які живуть за межею бідності, економіст вважає, що продовольчі картки могли б суттєво покращити їхнє становище", - сказав Ерік Райнерт.

Читайте також: Ерік Райнерт: 3 поради для українського АПК

Тим не менш, експерт застерігає: "Потрібно бути обережними, щоб в результаті введення продовольчих карток не утворився чорний ринок. Важливо, щоб за ці продовольчі картки купували власне продукти, а не тютюн. У США було багато непорозумінь із продуктовими картками, а особливо у Пуерто-Ріко", - зазначає Ерік Райнерт.

11 березня 2017 08:33
переглядів:
17681

Дійсно. Я старий хотів знайти жінку.щоб вона жила у мене в хаті на випадок, якщо я попаду в лікарню - годувать кота і кішку і хату "провітрювать" За це
платив би 3000 грн/міс + безкоштовне житло (кімната), все її, що насадить на 20 сотках всі зручності в домі інтерн. теле тлф радіо + хата з усим в разі смерті моєї за ДОГОДУВАННЯ котів (на чесне слово) - Два роки не знайшлось бажаючої. БО НЕМАЄ БІДНИХ ні в селах навколишніх ні в Сумах

12.03.2017 16:27

Мне особенно нравится когда кацапы утверждают, что мы уже дошли до ручки. Простая справка у нас в селе Интернет, в каждом двору по 1-2 машины, на улицу 2-3 трактора и по 3-4 гектара земли под огородами и это средняя полоса. Да и при этом пьных вы не увидите и не потому, что водка не продается, а самогону хоть упейся, просто народ пашет. На моей улице 5 небольших пасек и в каждом хозяйстве живности от курей до свиней и коров хватает. А пенсии маленькие. А земля кормит вот и наши юде жмут как могут, но я думаю, что осталось не долго. А этому юде-пиндосу не удасться нас унизить.

11.03.2017 09:17

У нас земля, надра і природні умови унікальні, багатющі. Рідко де так є. Це лиш мрія поляків, білоорусів, литовців ... Правда, у нас є мільйони мільйонерів, які давно вже збудували комунізм. Лиш, скритий і неоподаткований. І хто тоді має боротися з тотальною корупцією? Порошенка ненавидять, бо не можуть вишукати, де і що він крав. Як так,- не такий як усі!

11.03.2017 09:16

Как ворует Поросёнка? Первое, что на поверхности - Ахметка в сговоре с гамрантом установили пвосьми кратное не обоснованное повышение тарифов - это миллиардная прибыль, а из бюджета покрывают населению потери. То есть узаконено разворовывается бюджет. Могу еще сказать - Его папаша выращивает буряк, кто проверит сколько он собрал, кто проверит сахаристость его бурячка, кто проверит влажность сахарка, КТО рискнет? Вот вам и кража.

11.03.2017 09:24

Раз, споглядаючи в Києві на безкінечні стіни новобудов правобережжя,почув розмову: невже там дійсно хтось купує стільки квартир?! Купують. У кварталі з 30 25-ти поверхівок часто усі квартири викуповують ще на фундаменті. А за статистикою у нас 48% населення взагалі ніде не числиться у працюючих чи незахищених, а 40% податків не платиться.

11.03.2017 09:02

За продовольчими картками в Українців завжди Сталін маячить.В ситій Польші з якою так воював герой Бандера завжди із продуктами проблем не було.Бо поляки в порівнянні із гнилими українцями це набагато кращі на полях роботяги ,уже більше тисячі років доказано історією.

11.03.2017 08:58

Я офіцер - арт уч + арт академия + універ.(мехмат) Одлипніть ви від Бандери -
його помилка військово -математична - МАЮЧИ 160 000 бійців він попер проти 7500000 (7,5 млн) з танками, гарматами літаками вогнеметами і тому подібне з
лозунгом - ПЕРЕМОГА АБО СМЕРТЬ - а заклик міг бути інший СМЕРТЬ І СЛАВА і 3 млн + 160000 українців (західних) ЗАГИНУЛИ - 160000 славно, а 3000000 ні за цапову душу !!! А з поляками він не воював - сусідська ДРАЧКА в умовах війни і окупації ПЕРЕРОСЛА в дику міжусобицю В 56 - 62 рр я там служив вивчив ті події, опитуючи свідків- обоє рябоє!!!

12.03.2017 16:48

ввести карточки на продукты и насильно заставить жить на них дупутатов и правительство до тех пор пока не изменится ситуация в стране...)) ХВАТИТ УНИЖАТЬ ЛЮДЕЙ !!!

11.03.2017 08:52

когда в сраше ввели талоны на еду украинцы ржали с них.
Я так понимаю кое кому в сРаше не понравились насмешки над убогими, и решили отомстить?
Когда украинский пенс беден - у него есть земля с которой он и кормится. когда украинский мужик безработный он гонит самогон и садит махорку. Украинцы беднее срашковской деревни только по деньгам. в реальности украинское село живет лучше, ярче и богаче - и это неоспоримый факт!
Украинцы - сильные хозяйственики, так что карточки ваши вводите в той стране у которой продовольственный кризис. Украина это не сРашка у нас еда всегда есть.

11.03.2017 08:52

Нехай приїде в будь-яке місто чи село України і подивиться, якими авто вони забиті, які нові будівлі набудовані і скільки їх, як гуляють у нас на весіллях і святах, у що люди одягаються, скільки вживають алкоголю ... Дуже цікаво, бо у США я такого не бачив. Хоч і там посмітюхів достатньо.

11.03.2017 08:50
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.