Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Український агрохолдинг отримає 55 млн грн від української страхової компанії

AgroNews020301.jpg

Український агрохолдинг отримає більш 55 млн грн виплати від страхової компанії за посуху та гради влітку 2016 року. Про це повідомив експерт страхового ринку, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін під час першого Зимового зернового конгресу. 

Настання весни  для українських аграріїв ознаменовується, як правило не тільки проведенням посівних робіт, але і подальшими очікуваннями прихильності природи до їх майбутнього врожаю, адже не секрет, що, наприклад, проливні дощі з градом або шквальні вітри можуть дочиста знищити посіви. І тоді фермер, на жаль, залишається ні з чим.

«В запасі у будь-якої людини, що займається підприємництвом, завжди повинен бути резервний варіант на випадок настання форс-мажорних обставин. Це допомагає йому з найменшими втратами вийти з будь-якої кризової ситуації. Якщо ж ми ведемо мову про агробізнес, то кількість можливих ризиків тут значно вище, і в першу чергу це ризики природного характеру. Страхування своїх врожаїв - це своєрідна «подушка безпеки» для фермера в разі повеней, посухи, граду і т.д», - наголосив експерт страхового ринку, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

Читайте також: Як ефективно управляти агроризиками

Експерт переконаний, що аграріям треба ретельно прораховувати всі можливі ризики в своїй діяльності, страхуючи свої посіви, адже це дає впевненість у відшкодуванні можливих збитків у разі настання форс-мажорних обставин.

«Я би хотів навести конкретний приклад. Одному з українських агрохолдингів страхова компанія за участі компанії «Агрориск» виплачує страхову виплату у розмірі понад 55 млн грн по збитках внаслідок посухи та градів влітку 2016 року. Ці цифри красномовно свідчать про те, що такий фінансовий механізм, як агрострахування, є дієвим. Позиція компанії «Агрориск» по компенсації збитків завжди залишається твердою - якщо має бути виплата, то вона відбувається», - зазначив Володимир Юдін

Він зазначив, що страхування посівів сільськогосподарських культур і майбутнього врожаю передбачає страхування від різних подій, викликаних кліматичними, біологічними, техногенними причинами, протиправними діями та ін.

Читайте також: Як обрати надійного страхового партнера

Від ризиків весняно-літнього періоду, починаючи з моменту відновлення вегетації, аграрії можуть страхувати будь-які сільськогосподарські культури - зернові, зернобобові, ярові олійні, технічні, овочеві, кормові культури, а також багаторічні насадження - сади, виноградники.

«Компанія «Агрориск» вже багато років працює на ринку агрострахування і є першим незалежним постачальником послуг в Україні, який спеціалізується на управлінні сільськогосподарськими ризиками. Це дозволяє нам розробляти страхові продукти, які доступні, зрозумілі та цікаві для агровиробника», - додав Володимир Юдін.

Читайте також: Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування

«Найкращий спосіб мінімізувати ризик полягає зовсім не у тому, щоб робити вигляд що того не існує, а в тому, щоб забезпечувати максимальний контроль над ним. Використовуючи такий механізм, як страхування врожаю,  аграрії отримують більше контролю над власним бізнесом та фінансами» -  переконаний експерт ринку агрострахування, гендиректор компанії  «Агрориск» Володимир Юдін.

 

Довідкова інформація про «Агрориск».

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ