Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

01.03.2017 16:12
 • Добрий господар завжди використовує засоби захисту рослин: немає захисту – немає врожаю, а отже й прибутку. Сьогодні завдання будь-якого фермера придбати ефективний засіб і не переплатити зайвого. Як аграріям розібратися у різноманітті пропозицій на ринку, щоб не тільки мінімізувати витрати, а й впроваджувати якісні новітні технологічні рішення?

  Руйнуючи стереотипи

  За останні десятиліття в головах багатьох аграріїв міцно закріпилася думка: «хочеш якісний продукт – купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них є компанія UKRAVIT  – потужний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках.

  «Поточного року ми святкуємо своє 18-річчя. UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин (ЗЗР). Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га – уявіть: це вся країна як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим, продукти UKRAVIT користуються високим попитом на зовнішніх ринках, у Грузії та Молдові», – розповідає Віталій Ільченко, генеральний директор компанії UKRAVIT.

  «Ми пропонуємо наші продукти за справедливою ціною без невиправданих «накруток». Адже наші потужності розташовані в Україні – це промисловий комплекс площею 30 тис. м² із повним циклом виробництва, який щороку дає сільгоспвиробникам понад 6000 т першокласної продукції. Це не межа: попит на наші продукти зростає, а тому ми плануємо збільшити виробничі обсяги в 5 разів. Відповідно, зростають потужності. Так, зокрема, нещодавно ми відкрили новий виробничий комплекс, а зараз будуємо велику лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням», – зазначає  Віталій Ільченко.

  Крім того, компанія постійно впроваджує інноваційні продукти: 135 позицій ЗЗР для польових, а також овочевих і плодово-ягідних культур, що продаються під ТМ «Аптека Садівника» для дачних та присадибних господарств, а також 27 позицій добрив із мікроелементами «АВАНГАРД®», засобів  дезінфекції, тощо.

  Інноваційні рішення під вітчизняного аграрія

  «Якість наших продуктів підтверджена основними міжнародними сертифікатами ISO, – наголошує Віталій Ільченко. – Сировину для них ми закуповуємо, де і провідні світові компанії, та, на відміну від них, ми ніколи не ставили собі за мету створити універсальний продукт для багатьох ринків. Наша перевага в іншому:  ретельно досліджуємо місцеві умови і робимо спеціалізований продукт саме під них. При цьому дотримуємося трьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має давати споживачу більший і якісніший врожай, а також відповідати найсуворішим екологічним стандартам – дотримання цих принципів ми гарантуємо в кожному нашому продукті, інакше він не має права на існування».

  «2017 року сільгоспвиробникам стане доступним наше інноваційне рішення: гербіцид Вейрон® КС (д.р. флуметсулам 120 г/л + флорасулам 80 г/л), який у рекомендованій нормі 50-70 мл/га здатний контролювати практично всі види бур’янів у посівах зернових культур, зокрема, однорічні зимуючі та стійкі до 2,4-Д сульфонілсечовини, – наголошує заступник голови консультативного відділу  UKRAVIT Олександр Мигловець. – 2016 року в Київській обл. (Бориспільський р-н) застосування гербіциду в мінімальній нормі дало прибавку 15,8 ц/га, а в максимальній – 21,5 ц/га, на контролі (без гербіцидів) отримана врожайність 27,1 ц/га. Більше того, його застосування було економічно вигідним: при затратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га – економічна вигода склала 8840 грн/га».

  Другою новинкою став ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії Селефіт® Екстра компонент А (прометрин 500 г/л) та компонент Б (метрибузин 700 г/кг), який у нормі 2,5 л/га контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур’янів у посівах сої. «2015 року в Київській обл. (Кагарлицький р-н) Селефіт® Екстра в мінімальній нормі дав прибавку 13,8 ц/га, а в максимальній – 14,5 ц/га (контроль – 9,6 ц/га), – зазначає Олександр Мигловець.

  Інноваційні продукти доповнили ряд минулорічних новинок: протруйників Рекорд® Квадро ТН, Матадор® Макс ТН (обидва для захисту зернових колосових), АС-Селектив® (картоплі, овочевих культур); фунгіцидів Дезарал® Екстра (зернових колосових), Капітал® КС (соняшнику та сої), який, крім іншого, забезпечує ефект Stay Green; інсекто-акарициду Антикліщ Макс® КЕ (сої, плодових, зокрема яблунь та декоративних культур); і, звичайно, гербіцидів Селеніт® Макс КЕ (системний, післясходовий, для знищення бур’янів у посівах цукрового, столового та кормового буряку, соняшнику, картоплі, сої, льону-довгунця, ріпаку, гороху, тощо), Голд Стар® Екстра (системний, післясходовий, у посівах зернових колосових культур. тощо).

  Добрива

  «Ми виробляємо продуктову лінійку спеціальних добрив для широкого спектру культур: зернових, бобових, плодових… – ми можемо нагодувати кожну культуру та забезпечити реалізацію її потенціалу продуктивності, – наголошує технолог із виробництва мікродобрив UKRAVIT Сергій Адаменко. – Цьогорічна лінійка доповниться новим продуктом Авангард®Р Кремній. Потреба в такому продукті значна, адже кремній посилює захист рослини від хвороб (зокрема, борошниста роса) та шкідників (попелиця),  підвищує її посухо- морозо- та жаростійкість, а також стійкість до вилягання, посухи, тощо».  

  «Водночас, важливо, що усі наші добрива виготовляються на новітньому обладнанні, яке відповідає міжнародним стандартам ISO, вони є високотехнологічними (в рідкій формі, яку не потрібно додатково розчиняти) хелатованими (коефіцієнт використання мікроелементів рослинами понад 60%), ефективнішими та дешевшими в порівнянні з конкурентами. Так, вони забезпечують окупність від 3 до 15-20 грн на кожну витрачену гривню», – додає Сергій Адаменко.

  «Усвідомлення сільгоспвиробником важливості застосування якісних засобів захисту рослин з кожним роком зростає. Я особисто гарантую, що всі, хто працюватиме з нами, будуть задоволені сервісом і якістю наших продуктів», – резюмує Віталій Ільченко.

  З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

  Гаряча лінія: 0 800 301 401

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: