Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як заготовити якісні корми

AgroNews280204.jpg

Ефективне тваринництво починається зі збереження енергетичної цінності кормів: чи то йдеться про силос, сінаж або сіно. Відсутність домішок і високі смакові якості кормів сприяють кращому споживанню їх тваринами. Отримати корм відмінної якості означає збільшити надої молока, а  отже, підвищення рентабельності самого господарства.

 

«Рівень та  якість годівлі приблизно на 65-70% визначають  продуктивність ВРХ і собівартість виробництва  тваринницької продукції. Корм має бути високоенергетичним із значним вмістом поживних речовин та  високими смаковими якостями. Важливо також максимально обмежити рівень сторонніх домішок та забруднення, мінімізувати псування корму. Ось чому для отримання оптимального вмісту енергії та поживних речовин в кормі важливо не тільки підібрати склад кормових рослин, але також володіти необхідним набором високопродуктивної техніки. Економити на якості, надійності, продуктивності та кількості кормозаготівельної техніки – це теж саме, що економити на кормах. Розплата у вигляді різкого зниження надоїв не забариться -  відповідно, зросте собівартість виробництва молока і впаде прибуток господарства. Ось чому KUHN приділяє особливу увагу новим методам заготівлі, зберігання, приготування та роздачі кормів, концентруючись не тільки на технічних засобах, але і на агрономічних та зоотехнічних підходах», - наголошує Борис Онищенко, кандидат технічних наук, менеджер з регіонального розвитку «КУН-Україна».

 

Аби аграрії мали можливість зберегти якомога повніше поживну цінність кормової маси, KUHN пропонує широкий вибір кормозаготівельної техніки, як-то кажуть, «заточеної» спеціально під агровиробника.

 

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

Інвестувати з розумом

 

Для збільшення швидкості заготівлі кормів в умовах стислих агросроків та непередбачених погодних умовах KUHN пропонує ефективне рішення – косарку-плющилку нового покоління FC 1060, яка створена для швидкого і бездоганного зрізу та плющення різних культур. Система різання та нова система плющення дозволяють працювати на високій швидкості, забезпечуючи високу продуктивність. Ріжуча балка OPTIDISCє основою бездоганного переміщення корму та відмінної якості укосу, адже з новою технологією траваскошується за одне обертання диску.

Ультра-широкі колеса 400 мм справляють дуже незначний тиск на поверхню поля: трава не ушкоджується і продовжує вегетацію та попереджається ущільнення й погіршення властивостей ґрунту.  Косарка-плющилка має підвіску, яка наслідує рельєф ґрунту для однорідного укосу, що зменшує домішки ґрунту в кормі. Крім того, косарки-плющилки FC 1060 вимагають менше енергії і дозволяють добитися значної економії палива!

Косарки-плющилки KUHN FC 1060 є практичними та зручними в експлуатації. Завдяки своїй конструкції косарка не потребує заміни мастила  протягом всього терміну експлуатації.

 

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

 

Надійний помічник

 

Різна щільність кормових культур, об’їзд перешкод або обробка країв поля – все це відтепер не представляє проблем з причіпним двороторним валкоутворювач з боковою укладкоюKUHN GA 6002 . Ця модель – ідеальний вибір для господарств, що прагнуть збільшити продуктивність валкоутворення, працюючи з тракторами малої та середньої потужності.  KUHN GA 6002  забезпечує зміну робочої ширини в залежності від кількості та щільності кормових культур. Робоча ширина валкоутворювача гідравлічно регулюється та може складати від 3,0м до 5,8м. При дуже високій щільності культур або для створення вечірніх валків, GA 6002 можна налаштувати на формування одразу двох валків при кожному проході.

 

Спеціальна форма граблини, її кріплення на роторі  забезпечує високу робочу швидкість, надійність та формування  рівномірних валків. Унікальний редуктор MASTERDRIVE гарантує безперебійну і якісну роботу незалежно від стану та обсягу маси і ґрунтово-кліматичних умов.

 

Економія 33 % часу сушки  

 

Призначена для прискорення підсушування скошеної маси роторна сіноворушилка KUHN GF 7902 - необхідна ланка в ланцюзі кормозаготівельних операцій. Ворушилка для сіна обладнана запатентованою муфтою Digidrive, що гарантує надійність приводу. Інноваційна конструкція граблів сіноворушилки дозволяє підвищувати продуктивність: завдяки асиметричним зубцям і роторам малого діаметра забезпечується висока ефективність ворошіння, і як результат швидкість підсушування значно зростає.

Гідравлічна підвіска стабілізує ворушилку під час маневрування по  краях поля, а вбудовані пружини забезпечують її гнучкий хід, одночасно  утримуючи оптимальне робоче положення. Економія  33 % часу сушки, максимальна компактність при перевезенні та коробка передач високої потужності, яка не потребує обслуговування – все це безперечні переваги сіноворушилки KUHN GF 7902.

 

Читайте також: Як придбати техніку KUHN зі знижкою до 30%

 

Кормозаготівельна техніка KUHN гарантує високу якість корму, яким залишиться задоволений навіть самий вимогливий споживач - Ваші тварини. Техніка KUHN працює на заготівлі кормів ефективно, якісно, відповідаючи на вимоги господарств будь-якого розміру та забезпечуючи найвищу продуктивність для аграріїв, які займаються тваринництвом.

Крім того, «КУН-Україна» підготувала аграріям приємний подарунок. Лише 2 та 3 березня під час Х Ювілейного молочного конгресу, що відбудеться у Києві,  аграрії зможуть наочно побачити техніку та отримати детальну консультацію від менеджерів "КУН-Україна".  Також у березні «КУН-Україна» надає неймовірну знижку на техніку у 20% та 30% за умови 100% оплати! Не пропустіть шанс придбати найкращу техніку за привабливою ціною!

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ