Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Європа збільшила експорт молочних продуктів

67_08.jpg

За підсумками 2016 року експорт молочних продуктів з Європи зріс на 5,5% у натуральному виражені, в порівнянні з відповідним періодом 2015 року — до 4,9 млн т. Про це повідомляє аналітичний відділ АВМ.

Найбільше зросли обсяги експорту казеїнатів та молока і вершків — до 89,4 тис. т (+71,3%) та 1,05 млн т (+25,6%), відповідно. Також, активно зросли продажі масла — плюс 18,6%, до 211,7 тис. т.

В той же час, скоротилися продажі згущеного молока (277,4 тис. т; -22,1%), сухого збираного (574,2 тис. т; -17%) та незгущеного молока (380,5 тис. т; -4,9%).

В грошовому виразі експортні показники показали приріст у 0,6% та склали 13,9 млрд євро. Найвигіднішими позиціями для експорту були сир та дитяче харчування. При експорті першого Європа отримала 3,6 млрд євро, а другого — 4,05 млрд євро.

Найбільшим ринком збуту для масла були Сполучені Штати Америки (19,3 тис. т.) та Саудівся Аравія (18,8 тис. т.). Для сиру: США (142,2 тис. т.) та Японія (79 тис. т.), для СЗМ: Алжир (90,6 тис. т.) та Японія (51,06 тис. т.), а для СНМ: Оман (45,7 тис. т.) та Алжир (32,8 тис. т.).

Показується

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.