Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Здійснилося: ХТЗ випустив новенький трактор

12 лютого 2017
Переглядів:
18534
10.jpg

Глава Голосіївського районного управління поліції Денис Ярославський заявив, що Харківський тракторний завод після довгого застою випустив з конвеєра абсолютно новий трактор. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Готовий першим порадувати українців хорошими новинами! Сьогодні після довгого застою і передбачень" доброзичливців "про крах і розпил заводу - з конвеєра ХТЗ зійшов новенький трактор! Так що скоро Харкову повернеться слава міста машинобудування!", - написав Ярославський.

Варто відзначити, що ситуація з підприємством була непроста, але все таки ХТЗ відновив роботу 6 січня 2017 року.

3 лютого, Київський районний суд міста Харкова задовольнив клопотання юристів ПАТ "Харківський тракторний завод" про скасування арештів, раніше накладених на все майно заводу. Судом були прийняті доводи адвоката ХТЗ про те, що підстави для арешту майна заводу відсутні. Винесене ним рішення усуває останню перешкоду для відновлення господарського діяльності підприємства.

За матеріалами: mignews.com.ua

12 лютого 2017 14:16
переглядів:
18534

Судячи з фото такий трактор "зможе" придбати любий селянин.
Потрібні маленькі тракторці щоб люий міг обробити землю. Землю селянам дали а чим її обробити -кукіш. Спеціально - щоб здавали паї в аренду агрохолдінгам

12.02.2017 15:46

Главное не запустить, а продать минимальное количество тракторов,которое делает предприятие рентабельным, чтобы не остаться у разбитого корыта.
Пенсионеру:конец войны возможен только после победы. Мы уже победили врага?И после победы будем ковать и мечи и орала,ибо хочешь мира-готовься к войне.
Юле:Ну конечно же это однофамилец,у редакции-проблемы.

12.02.2017 15:36

Ну вот, ХТЗ запустили... Теперь очередь за ХАЗом (Харьковским авиационным заводом) - люди больше двух лет без зарплаты, завод остановлен - а всем по барабану. И это флагман авиастроения, не только в Украине был... Вот так мы поднимаем нашу промышленность... Все лицемеры... Только воровать и умеете...

12.02.2017 14:53

Единственная информация украинских сми вызывающая положительную эмоцию у гражданина страны в части производства хозяйственного машиностроения.От "достижениями" в военной отрасли народ за 3 года устал, перекуем мечи на орала!Хватит войны, хватит крови. хватит горя в семьях!

12.02.2017 14:51

теперь осталось только село оживить, пока завод еще не помер...

12.02.2017 14:45
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.