Удобрювати необхідно з розумом | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Удобрювати необхідно з розумом

AgroNews090204.jpg

Через постійне зростання цін на добрива, їх ефективне використання відкриває величезний потенціал в економії коштів для аграріїв. Адже правильне внесення в ґрунт добрива в необхідній пропорції  забезпечить не лише щорічне отримання рясного врожаю, а й допоможе знизити витрати на виробництво.

Технологічний процес підготовки і внесення добривзалежить, в першу чергу,  від виду добрив і способу їх внесення. Фізико-механічні властивості добрив, як-от сипкість, гігроскопічність, злежуваність та здатність до розсіювання , визначають режим роботи розкидувачів добрив.

 

«Необхідно дотримуватися певних правил, спрямованих на ефективне й раціональне використання добрив, усунення втрат,  рівномірний розподіл добрив, збереження ними фізико-механічних властивостей тощо. Рівномірність внесення добрив зале­жить також від рельєфу поля, погодних умов, від машин, що використовують для розкидання добрив, правильно визначеної відстані між проходами агрегату, дотримання технологічних правил. Неперевершену точність, рівномірність внесення, простоту і надійність, забезпечують розкидачі KUHN AXIS», - зазначає Борис Онищенко, кандидат технічних наук, менеджер з регіонального розвитку «КУН-Україна».

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

KUHN AXIS має унікальні рішення для абсолютної точності розкидання, які не мають аналогів. Система CDA (коаксіального регулювання розподілу) забезпечує швидку адаптацію до різних препаратів і ширині захоплення завдяки зміні точки скидання добрив за рахунок поворотної основи бункера. Спеціальна конструкція дозуючих заслінок, розташованих близько до центру диска, дозволяє регулювати подачу добрива на лопатки, забезпечуючи постійний потік і рівномірне розкидання.

Завдяки системі CDA, розподіл виходять дуже рівномірними і точними, з широкими зонами перекриття і дуже низьким коефіцієнтом варіації. Зміна норми внесення або швидкості не робить ніякого впливу на розподіл добрива.

Мішалка, обертаючись зі швидкістю 17 об / хв, вкрай дбайливо поводиться з гранулами, не подрібнюючи їх. Можливі норми внесення всього від 3 кг / га до вражаючих 500 кг / хв. на ширині 36 м при швидкості 16,5 км / год і відкриває шлях для значного зниження витрат і збільшення денного виробітку.

Регулювання робочої ширини в лічені секунди!

Робоча ширина змінюється в лічені секунди за рахунок переміщення точки падіння добрива на диск. Також не потрібно регулювати заслінки, отже, ніякого контакту з добривами!

Крім того, KUHN пропонує різні рішення для регулювання норми внесення добрива в автоматичному режимі в залежності від швидкості руху. Термінали KUHN  обладнані системою, що полегшує обмін даними з вашим персональним комп'ютером.

У пультах управління QUANTRON електроніка управляє дозуючими заслінками, а отже і потоком, пропорційним швидкості руху відповідно до заданої норми внесення. В процесі розкидання оператор може змінювати норму внесення, відключати секції з будь-якого боку, закривати будь-яку з двох заслінок натисканням лише однієї кнопки.

Серед додаткових функцій - лічильник на 200 полів і вбудовані таблиці розкидання. Зручний для машинно-тракторних кооперативів і великих господарств, адже може працювати з декількома тракторами та сумісний з будь-якою технікою, обладнаною ISOBUS! При цьому користувач може відстежувати і передавати інформацію про різні операції, за допомогою одного пульта управління - КУН CCI 200 або будь-якого іншого терміналу ISOBUS. Безсумнівно, це ще один актив для аграріїв!

У систему управління GPS інтегровані всі рішення КУН для автоматизованого відключення і включення секцій у на краю поля і на поворотах. Додаток CCI. Control на комп’ютері ССІ 200, керує безпосередньо нормою внесення по картам. Вам лише необхідно передати дані за допомогою USB-накопичувача.

Технологія EMC (електронне дозування) забезпечує індивідуальне регулювання витрати добрив для кожного дозуючого отвору: з перших метрів роботи система безперервно контролює і коригує ступінь відкриття отвору для забезпечення максимальної точності.

Читайте також: Як придбати техніку KUHN зі знижкою до 30%

Система OPTIPOINT розраховує ступінь відкриття та моменти закриття кожного вихідного отвору залежно від робочої ширини для будь-якого типу добрива, незалежно від форми, розміру та щільності гранул.

Ефективна обробка ділянок неправильної форми забезпечується системою VARISPREAD, яка автоматично регулює робочу ширину, підтримує належну ефективність розкиду та забезпечує належні витрати добрив.

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

Легкість використання і висока продуктивність розкидувачів  KUHN AXIS з неперевершеною точністю розподілу добрив по поверхні ґрунту стануть основою оптимізації засобів виробництва для аграріїв. Використовуючи розкидувачі  KUHN AXIS ви завжди будете впевненими у точній роботі техніки на великих швидкостях та у досягненні якісного кінцевого результату. 

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.