У Сумському НАУ бабак Філя передбачив ранню весну | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

У Сумському НАУ бабак Філя передбачив ранню весну

63.jpg

2 лютого увесь світ відзначає День бабака. Свято це родом з Північної Америки, де вже майже півтора століття його з розмахом відзначають в США і Канаді. Але варто зазначити, що він все-таки має давні європейські корені, оскільки на американський континент був завезений переселенцями з Німеччини.

У цей день головним героєм є бабак, який прокидається від зимової сплячки. Вважається, якщо тваринка бачить свою тінь, то лякається і йде спати далі, тобто зима буде затяжна, довга, ще мінімум 6 тижнів. Ну, а якщо ж в цей день похмуро і ніякої тіні немає, то бабак тим самим пророкує швидкий прихід весни.

День бабака пройшов сьогодні і в Сумському національному аграрному університеті, де вже кілька років на віварії міститься бабак на ім'я Філя. 2 лютого студенти, розбудивши Філю, впевнилися, що весна вже не за горами, тому що ніякої тіні ні бабак, ні самі студенти так і не побачили. А перевірити пророкування Філі  зможемо вже зовсім скоро: якщо зима не затягнеться на довгі 6 тижнів, то  бабак таки мав рацію!

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.