Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Угорський досвід для українського АПК

01 лютого 2017
Переглядів:
93354
AgroNews010201.jpg

Угорщині свого часу вдалося трансформувати систему АПК,  впровадивши європейські стандарти та кращі світові практики  успішного ведення господарств.   Як забезпечити конкурентоспроможне виробництво сільгосппродукції та використати досвід Угорщини для України, обговорять аграрії  двох країн на конференції «Угорський та український досвід АПК».

8 лютого 2017 року компанія «Агробудівельний альянс «АСТРА»  в готельно-ресторанному комплексі «Вілла Віта», що на Київщині проведе конференцію «Угорський та український досвід АПК».

У рамках заходу провідні угорські та українські експерти агропромислового комплексу поділяться досягненнями та кращими практиками впровадження інноваційних рішень.

Почесним гостем конференції стане Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні д-р Ерно Кешкень.

Як європейська сільськогосподарська політика вплинула на угорський АПК, розповість  д-р Йожеф Попп. Угорські аграрії у своїх виступах поділяться з українськими колегами практичним досвідом.  Так,  про ефективне використання ресурсів  та енергоощадних  технологій в рослинництві розповість фермер Йожеф Хегедуш.  Агроном Бела Мерес поділиться досвідом з вирощування сої в Угорщині.

З української сторони на конференції заступник міністра АПК з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева розповість, як вітчизняне сільське господарство крокує до ЄС, які дотації та практичні рішення пропонує МінАПК фермерам. Операційний директор агрохолдингу «Мрія» Віктор Кухарчук поділиться секретами, від чого залежить врожайність пшениці від термінів і способів сівби, а комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова ознайомить аграріїв з лізинговими програмами на 2017 рік.

Крім того, організатори конференції  підготували безліч приємних сюрпризів для учасників заходу. ТОВ «АБА «Астра» презентує сучасну сільгосптехніку, а  фахівці компанії нададуть змістовну консультацію всім бажаючим. Також присутні матимуть змогу дегустувати справжні вишукані угорські вина та традиційні угорські страви.

Поспішайте, кількість місць обмежена! Вхід на конференцію безкоштовний.

Дата: 8 лютого 2017 року, 9:00–17:00
Місце: Готельно-ресторанний комплекс «Вілла Віта» (Київська область, 8 км від КП траси Київ – Одеса, GPS-координати: 50.304623, 30.373871)

Реєстрація за телефоном: 050 386 16 75

 

01 лютого 2017 10:30
переглядів:
93354
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.