Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Поєднання якості та сервісу

19 січня 2017
Переглядів:
9981
AgroNews190101.jpg

Микола Опалюк, директор «Гарант-Інвест-Агро» стверджує, що фермерські господарства зазвичай шукають якісну техніку і своєчасний сервіс поблизу. Посилаючись на власний досвід, він поділився основними перевагами агрегатів KUHN.

-
Якою технікою KUHN користуєтеся? Чому вибрали саме KUHN?

 

- Кілька років тому ми придбали вживану сівалку PLANTER3. Консультувалися з дилерами KUHN в нашому регіоні, до них же зверталися за запасними частинами. Паралельно відвідували найбільші аграрні виставки, де намагалися бути присутнім на презентаціях KUHN. Пізніше представники компанії нам докладно розповіли про свою техніку.
Все разом забезпечило результат: зваживши всі фактори, вирішили поповнювати технічний парк технікою саме марки
KUHN. На початку минулого року придбали посівний комплекс ESPRO 6000 R і плуг MULTI-LEADER, трохи пізніше - розкидач мінеральних добрив.

- Оцініть якість роботи техніки.

- За цей рік встигли випробувати всі одиниці. Зауважень до роботи техніки немає. MULTI-LEADER показує хороший результат, легко регулюється. Посівний комплекс ESPRO 6000 R, який придбали після презентації на виставці, також не розчарував. Використовуємо для суцільного посіву зернових і ріпаку. Показує високу продуктивність, технічні рішення дозволяють використовувати не надто потужну тяглову техніку. Розкидувач мінеральних добрив випробували вже цієї осені. Виправдав наші очікування.

Поки вітчизняна техніка не відповідає вимогам, вважаємо за краще використовувати зарубіжні аналоги.

 

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

- Послугами якого дилера скористалися при покупці?

 

- Всю техніку купували через «Мінетех» - офіційний дилер у Вінницькій області. Дуже задоволені роботою. Коли у нас виникають технічно-агрономічні питання, представники дилера миттєво реагують - консультують і допомагають в регулюванні. Якщо порівнювати роботу дилерів інших брендів, «Мінетех» працює вдвічі швидше і якісніше. Ми намагаємося купувати не тільки якісну техніку, але і комфортний сервіс на місцях. Купити одна справа, а от отримати своєчасну допомогу в гарячу пору - зовсім інше. У нашій справі навіть 1 день простою грає велику роль.

- Чи плануєте в майбутньому купувати техніку KUHN?

 

- В даний момент в процесі покупки сівалки PLANTER 3. Посівний комплекс, який купили раніше, використовуємо для суцільного посіву, а PLANTER 3 купуємо для широкорядного (буряків, соняшнику, кукурудзи)

 

 

Довідка: АФ ТОВ  «Гарант-Інвест-Агро», м Іллінці, Іллінецький район, Вінницька область. Земельний банк 2000 га. Спеціалізація: рослинництво: цукрові буряки, кукурудза, соя, пшениця

 

 

19 січня 2017 10:24
переглядів:
9981

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ