Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

AN_86.jpg

Під час посівної від продуктивності сівалки і якості її роботи безпосередньо залежить врожайність, а отже, і майбутній прибуток господарства.  Щоб аграрії завжди були впевненими в якісних показниках та критеріях техніки, компанія DLG провела лабораторне та польове випробування причіпної універсальної сівалки KUHN ESPRO 6000 R.

 

«Наша новинка – посівний комплекс ESPRO 6000 R -  пройшов тестування та переконливо довів відповідність всім вимогам перевірки, за результатами якої отримав маркування приналежності «ЗАТВЕРДЖЕНО DLG» за критерієм «якість роботи» у 2016 році, яке видається агротехнічним виробам», - розповів Асад Лапш, генеральний директор ТОВ «КУН-Україна».

Під час тестування перевірялися точність висівання та дозування на кожній ділянці, а також вибірковим шляхом визначалася глибина закладення насінного матеріалу (включаючи покриття ґрунтовою масою).

Для лабораторного дослідження на сівалці були встановлені швидкості 10 км/год та 14 км/год, а  у якості насіннєвого матеріалу використовувалися ріпак, ячмінь та пшениця.

В усіх дослідженнях, що були проведені з пшеничним насіннєвим матеріалом, незалежно від рівня заповнення бункера насіннєвого матеріалу, робочої швидкості та нахилу машини, розбіжність між фактичною нормою висіву та потрібною дорівнювала максимум 0,9%, що оцінюється як «дуже незначна».

В дослідженнях, що проводилися з ячменем, розбіжність між фактичною нормою висіву та потрібною кількістю складала 0,5% та 1,1%, а з ріпаком вона дорівнювала 0%.

Точність дозування посівної машини на випробувальному стенді

(залежно від швидкості руху, заповнення бункера та нахилу машини)

У  KUHN переконані, що втакому складному технологічному процесі, як висівання, дрібниць не буває.Таких високих показників вдалося досягнути завдяки технічним характеристикам сівалки KUHN ESPRO 6000 R, яка при робочій ширині шість метрів має бункер насінного матеріалу об'ємом 3500 літрів. Базова комплектація сівалки складається з компактної дискової борони, рознесеного котка для прикочування, а також з пневматичного блоку для розподілу насіннєвого матеріалу, що закладається у ґрунт за допомогою дискового сошника. Сівалка обладнана пневматичними гальмами, з якими дозволяється їхати зі швидкістю до 40 км/год під час транспортування дорогами навіть із заповненим бункером.

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

Для обробки ґрунту універсальна сівалка KUHN ESPRO 6000 R обладнана компактною дисковою бороною. 48 дисків розташовані у два рядки, а діаметр кожного становить 460 мм. Кожний із сферичних увігнутих дисків спирається на 2-рядний радіально-опорний кулькопідшипник, що не потребує технічного обслуговування. Відстань з першого до другого рядка дисків дорівнює 680 мм, а між дисками складає 250 мм. Кожний з двох дисків з'єднаний з рамою за допомогою кронштейна. Для захисту від перевантаження на кожному кронштейні встановлені чотири поліуретанові пружні накладки, що спираються на спеціальний Х - профіль.

Крім того, кожне колесо має індивідуальну опору, що дозволяє на поворотах набувати такої необхідної швидкості, щоб ідеально вписатися у радіус повороту, та задавати послідовність розвороту, якісно засіваючи краї поля.

Вивантаження насіннєвого матеріалу з бака для насіння здійснюється за допомогою висівної котушки, отвори на якій регулюються по розміру для різного типу насіння. Ширина отворів коміркового колеса, а також кількість обертів підігнані для точного дозування. Для підтримки постійної заданої норми висіву на сівалці встановлений на задній частині тягової штанги датчик швидкості.

Безперечною перевагою  KUHN ESPRO 6000 R є те, що точки налаштування доступні ззовні, і оператору не потрібно вилізати на раму дискової борони, а лише обрати на терміналі вид культури, який треба сіяти, норму висіву та налаштувати ширину отвору на висівній котушці.

«Посівне обладнання від світового лідера сільськогосподарської техніки компанії KUHN добре зарекомендувало себе на полях різних регіонів країни і працює як в невеликих господарствах, так і у великих агрохолдингах. Завдяки посівному комплексу ESPRO 6000 R аграрії тепер можуть бути впевнені у високій точності та продуктивності посівної кампанії», - зазначає генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ