Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Навесні ціни на продукти харчування можуть значно подорожчати

12 січня 2017
Переглядів:
1551
82.jpg

Багато українців відчули, як за 2016 рік зросли ціни майже на всі продукти. Про те, на скільки подорожчали продукти і чого чекати від цін у 2017 році пише "Сегодня".

Держслужба статистики порахувала, що всі товари та послуги подорожчали минулого року на 13,9% порівняно з 2015 роком.

Як видно з інфографіки, їжа подорожчала менше, ніж промтовари і послуги — 8,5% проти 13,5%. Серед продуктів харчування звертає увагу зростання цін на молокопродукти. Антирекорд встановило вершкове масло — плюс 25% до ціни 2015 року.

Президент Украналітцентра Олександр Охріменко пояснює причину такого зростання цін - подорожчання кормів, палива, електроенергії та газу. При цьому вже можна відзначити вплив зони вільної торгівлі з ЄС — риба і фрукти, тобто багато в чому імпортні товари, опинилися в аутсайдерах за зростанням цін.

Спиртне подорожчало в середньому на 12% через підвищення акцизів.

У експертів різне бачення цінової ситуації в новому році. Так, незалежний економіст Іван Нікітченко згоден з офіційними прогнозами того, що інфляція сповільниться до 8-10% за рік. Її будуть підштовхувати два фактори: зростання цін на нафту у світі і нове підвищення акцизів з січня у нас, вплив яких проявиться в найближчі півроку.

Охріменко ж підрахував, що ціни на продукти піднімуться на 30-40% за півроку через підвищення мінзарплат, ціе на дизпаливо (воно вже подорожчало на 1 грн/л за рахунок зростання акцизу з 1 січня - ред.), витрат підприємців на обов'язкові касові апарати.

"Це, швидше за все, почнеться ближче до травня. Найбільше подорожчають продукти щоденного попиту: хліб, молоко, масло, так як транспортні витрати збільшаться на 10% і потягнуть за весь ланцюжок. Овочі і фрукти чекає лише сезонне зростання цін на 10-15%, а вартість свіжого м'яса стримає невисока купівельна спроможність. З цієї ж причини не набагато подорожчають м'ясопродукти нижнього цінового сегмента, зате дорогі ковбаси та інші делікатеси можуть стати мало кому доступними", - говорить Охріменко.

За матеріалами: Сегодня

12 січня 2017 07:18
переглядів:
1551
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.