Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українські аграрії зацікавлені у придбанні ферм у Канаді

28 грудня 2016
Переглядів:
4823
125.jpg

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

Спільний проект ІА  AgroNews.ua  і Траст Канада «Робота і бізнес в Канаді для аграріїв» знайшов відгук у наших читачів. Після публікації «Українці можуть мати ферми в Канаді та наймати гондурасців» до Авторизованого канадського імміграційного агента в Україні Дмитра Козонака звернулися українські фермери, щоб більш детально зрозуміти алгоритм придбання ферм у Канаді.  Як українцю стати плантатором у Канаді? Скільки коштують там ферми? Ексклюзивно для читачів ІА  AgroNews.ua у експертному коментарі Дмитра Козонака, Авторизованого канадського імміграційного агента в Україні, співзасновника інтернет-видання trust-canada.net.

 

Отримати право на ведення сільськогосподарського бізнесу, а також статус постійного резидента (ПМП - практично те ж саме, що громадянство, але без права участі в виборах) в Канаді можна, виконавши умови спеціалізованої імміграційної програми.Ми пропонуємо участь у такій програмі для бізнесменів в сфері сільського господарства канадської провінції Манітоба. Оскільки це програма для бізнесменів, то в першу чергу канадські органи оцінюють «бізнесовий» потенціал кандидата:

- Досвід роботи в сфері (володіння або управління відповідним бізнесом);

- Наявність коштів для ведення бізнесу в Канаді.

Знання мови важливо, але не має ключового значення (відсутні жорсткі  вимоги до рівня володіння англійською мовою).

Щоб претендувати на участь в програмі необхідно бути готовим зробити бізнес-інвестицію розміром не менше 150 тисяч канадських доларів (ці кошти повинні піти на запуск бізнесу).

75 тисяч  канадських доларів повернуть

Крім цих коштів необхідно також внести депозит до органу під назвою «Корпорація розвитку Манітоби» в розмірі 75 тисяч канадських доларів. Ці гроші будуть повністю повернені в разі успішного запуску бізнесу в Канаді.

Контроль понад усе. Ваша частка - не менше 33% від загального капіталу бізнесу

Ви можете інвестувати кошти в існуючу ферму. Можете купити її повністю, можете знайти партнера і стати співвласником (пайова участь).

Обов'язкова умова: ви будете зобов'язані контролювати не менше 33% від загального капіталу бізнесу.

У суму інвестицій не зараховуються особисті та транспортні витрати.

Також обов'язкова умова: потрібно жити безпосередньо на фермі, і керувати нею. При цьому, можна найняти персонал.

Скільки коштують ферми?

Ферма, спеціалізована на вирощуванні зерна з посівною площею в 120 гектарів коштує близько 500 тисяч доларів США. Але як зазначено вище, необов'язково її купувати повністю. Можна купити близько 33% такої ферми (близько 170 тисяч доларів) і брати участь в програмі.

Перелік виставлених на продаж ферм з фотографіями і описом можна подивитися тут:


Ферми з типом «Grain» - це якраз ті, які спеціалізуються на вирощуванні зернових.

Площа посівних земель значиться в колонці «Acreage». Одиниця виміру «акри».

1 акр = 0,404 га.

Процедура участі в програмі:

Крок №1. Ознайомча поїздка в провінцію Манітоба.

Ви повинні відвідати Манітобу строком не менше п'яти робочих днів для особистого знайомства з веденням сільськогосподарського бізнесу і способу життя в сільських районах провінції.

Тут ви також зможете зустрітися з потенційними партнерами, у яких в майбутньому можна купити ферму, або в частку бізнесу яких можна зайти.

Крок №2. Після поїздки підготувати та подати пакет документів для участі в програмі. Безповоротна вартість провінційного збору ( «мито») за прийом документів становить 2500 канадських доларів.

Крок №3. Інтерв'ю з офіційною особою.

Після подання заявки, документів і сплати реєстраційного внеску, вам може бути запропоновано взяти участь в інтерв'ю з офіційною особою.

Крок №4. Оцінка наданої заявки.

Заявка буде оцінюватися відповідно до критеріїв програми. Якщо заявка буде відхилена, кошти за її подачу повернуті не будуть.

Крок №5. Висновок депозитного договору.

Якщо ваша заявка буде схвалена, вам буде запропоновано підписати депозитний договір і перерахувати в «Корпорацію розвитку Манітоби» депозит в розмірі 75000 канадських доларів.

У депозитному договорі будуть зафіксовані ваші зобов'язання по веденню майбутнього бізнесу. Це важливо! Так як майбутнє виконання цих умов гарантує повернення депозиту.

Крок № 6. Подача заяви на отримання статусу ПМЖ (постійного резидента).

Після того, як «Корпорація розвитку Манітоби» отримає підписане депозитну угоду і сам депозит, вам буде рекомендовано подати заяву на отримання статусу постійного резидента в Міністерство імміграції Канади.

Крок №7. Імміграція в Манітобу.

Після того, як ви приїдете в Манітобу зі статусом ПМЖ, ви повинні зв'язатися з місцевим органом, контролюючим програми бізнес-імміграції та інвестицій протягом 30 днів, і зустрітися з офіційним представником органу.

Крок №8. Створення вашої ферми і повернення депозиту.

Ви повинні створити свій бізнес і виконати всі вимоги відповідно до депозитного договору протягом 2-х років після переїзду в Манітобу. Після перевірки бізнесу депозит (75 000 канадських доларів) будуть повернуто.

Весь процес оформлення документів, допомога в будь-яких питаннях на всіх етапах надає наш партнер в Торонто. Всі послуги вона надає після укладення договору безпосередньо з клієнтом. Розрахунок також ведеться безпосередньо з нею.

Детальніше тут

Вартість її послуг залежить від переліку послуг і становить близько 15-20 тисяч канадських доларів.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

28 грудня 2016 13:34
переглядів:
4823
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ