Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українці можуть мати ферми в Канаді та наймати гондурасців

222.png

Всім відомо, що Канада є одним з лідерів в галузі сільського господарства. Країна входить до складу провідної п'ятірки виробників продуктів сільського господарства і експортує яловичину, свинину, злаки (в основному пшениця і ячмінь), олійні культури, оброблені продукти, свіжі овочі і фрукти. Тут кількість підприємств і ферм перевищує позначку в два мільйони.

Кажуть, що в Канаду можна виїхати, тільки гарувати на нескінчених полуничних плантаціях. Але є й інші варіанти! Які можливості Канада відкриває для українських фермерів, як правильно іммігрувати в Канаду і налагодити там бізнес - в спецпроекті AgroNews.ua і Траст Канада «Робота і бізнес в Канаді для аграріїв».

«Сільське господарство є важливою галуззю в Канаді. З її великою територією і невеликим населенням, Канада має потребу у значній кількості працівників і бізнесменів, які можуть сприяти подальшому розвитку аграрного бізнесу. З цієї причини федеральний і провінційні уряди створили імміграційні програми для контрактників і бізнесменів, які хотіли б застосувати свої навички і знання в Канаді, отримавши «робочу візу» (студентська віза плюс дозвіл на роботу) за спрощеною схемою»- зазначає Дмитро Козонак, Авторизований канадський імміграційний агент в Україні, співзасновник інтернет-видання trust-canada.net

Тож,  які існують легальні програми для роботи за наймом у Канаді?

Без мови, без кваліфікації - таки на плантації

Деякі програми націлені на працівників з конкретних країн. Наприклад, Програма Квебеку дозволяє роботодавцям наймати працівників з Гватемали, Гондурасу і Сальвадора.

Федеральна програма для сезонних сільськогосподарських робітників націлена на кандидатів з країн Карибського басейну і Мексики.

Сільськогосподарські робітники з інших країн можуть працювати на умовах ліцензії тимчасових іноземних робітників (TFW) - так званий Сільськогосподарський потік (Agricultural Stream). Існує потреба в низькокваліфікованих сільськогосподарських працівниках (можуть претендувати на роботу без знання мови), а також в керівниках, менеджерах, механіків та інших кваліфікованих працівниках. Якщо TFW найняли як кваліфікованих робітників, вони можуть подавати на постійне місце проживання під Експрес в'їзд (Express Entry) або за деякими провінційним програмам імміграції.

Канада - країна, що приділяє велику увагу розвитку сільського господарства. Саме тому в програму імміграції введена окрема категорія для кандидатів, бажаючих придбати ферму.

Купи ферму - і живи спокійно

Бізнесмени та директора / менеджери, з досвідом управління фермою можуть претендувати на програму провінції Манітоба. Вони повинні:

- Мати принаймні трирічний досвід управління фермою

- Мати мінімальну персональну суму 350 000 канадських доларів (всі активи, які вони мають під своїм ім'ям, такі як банківські рахунки, нерухомість, цінні речі, і ін.)

- Бути в змозі інвестувати щонайменше 150 000 канадських доларів (щоб купити ферму)

- Бути в змозі показати свою адаптивність

- Бути готові жити принаймні перші 2 роки в провінції Манітоба

- Бути готовими здійснити ознайомчий візит до Канади мінімум на 5 робочих днів.

Є багато інших можливостей для іноземних інвесторів, які хотіли б інвестувати в сільське господарство в Канаді без необхідності подавати заяву на постійне місце проживання. Ви можете звернутися до експертів Траст Канада, щоб дізнатися цікаві деталі і підібрати найкращий варіант конкретно для вас.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ