Полтавські фермери озвучили Аграрній платформі основні проблеми (відео)

15.12.2016 09:58
 • Фермери нарікають на тотальну корупцію. Щоб оформити або продовжити договір оренди землі треба заплатити від 360 до 500 дол. Якщо цього не зробиш, то під будь-яким приводом не отримаєш документи. Також аграрії змушені давати хабарі, щоб вивезти зерно зерновозами.  Як зазначили фермери, сьогодні ситуація з корупцією гірша ніж при попередній владі.

  У Полтавській області ми цілий день зустрічалися з фермерами і всі говорять одне і те ж саме: з кожним роком нові урядові регуляції ускладнюють життя, а агрохолдинги, один з яких належить Президенту, витісняють середній клас українського села і монополізують все в руках земельних латифундистів і олігархів . Це справжня змова зі знищення фермерства і села, і ми терміново повинні об’єднатися, щоб повністю змінити правила гри”, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Міхеіл Саакашвілі.

  Читайте також: Міхеіл Саакашвілі визначив пріоритетом агросектор (відео)

  “Були в сільській школі (найстарішій в області, і при цьому так само бідовій як тисячі іншіх шкіл країни), то виникає питання – де гроші від видобутку газу Полтавщини ??? (70% видобутку України). Полтавщина – це українські Емірати чи Кувейт, а дороги і рівень життя як кругом у країні….Зараз всі платежі від ренти газу і нафти йдуть в держбюджет, є законпроект, щоб 5% лишалось в громаді, на мою думку, це має бути мінімум 20%”, – зазначив Іван Слободяник.

  Нагадаємо, вчора Іван Слободяник, генеральний директор Державного фонду підтримки фермерських господарств, заявив про свою відставку у зв’язку з відсутністю реальних кроків допомоги аграріям та приєднання до Руху нових сил.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: