Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як DuPont Pioneer Україна захищає насіння від підробок

AgroNews141201.jpg

Контрафакт  на насіннєвому ринку є наскрізною проблемою. Тому сільгоспвиробники повинні бути уважними, купуючи посівний матеріал, оскільки неоригінальне насіння не лише не виправдає очікуваних результатів, а й може призвести до втрати врожаю та значних фінансових збитків. Керівник проектів DuPont Pioneer Україна Наталія Літостанська розповіла про те, як у компанії захищають насіння від підробок. 

«Висока врожайність наших партнерів була б неможливою без висівання оригінального насіня ТМ Pioneer. DuPont Pioneer – інноваційна компанія, яка вже 90 років працює над вдосконаленням та провадженням новітніх технологій», - зазначає Наталія Літостанська.

«Компанія робить все можливе, аби захистити сільгоспвиробника та насіння від можливих підробок. Ми завжди звертаємо увагу, як відлічити наше оригінальне насіння від фальсифікату. Україна – перша країна, у яку поставляється насіння з голограмою Pioneer - новою системою захисту. Для нас важливо, щоб сільгоспвиробник отримав те, чого очікує: високу врожайність, якісні показники. Завдяки оновленій системи захисту насіння DuPont™, кожен наш гібрид захищений від підробок», - розповіла Наталія Літостанська.

Вона зазначила, що проблема підробленого насіння на ринку України у фокусі уваги компанії DuPont Pioneer. «Жодний факт підробки нашої продукції не залишається без уваги, звертаємося завжди до правоохоронних органів», - сказала Наталія Літостанська.

DuPont Pioneer прагне впевненості, що всі сільгоспвиробники, які купують насіння компанії, дійсно отримають оригінальне насіння DuPont™.

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.