Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Китайці заходять на ринок насіння України

AgroNews091204.jpg

Китайські інвестори зацікавлені у співробітництві з українськими агрокомпаніями. Компанія ТД «Сіяч» отримає мільйонні інвестиції від китайського партнеру. Про це зазначає аналітик ринку насіння Віктор Чередніченко.

«Український сектор АПК традиційно приваблює інвесторів переважно через збереження експортного потенціалу, землі та відносно дешевої робочої сили. Українське рослинництво та ринок насіння представляють особливий інвестиційний інтерес для наших китайських партнерів. Останнім часом українські агрокомпанії відкривають для себе найбільші у світі продовольчі ринки — Китаю та Південної Азії. Отже, є  підстави твердити, що ринок насіння України  у 2017 році  залишиться в сфері уваги місцевих і міжнародних стратегічних та фінансових інвесторів. Головне – це якість і довіра. Українська насіннєва компанія «ТД «Сіяч» реалізує насіння польових культур провідних світових і вітчизняних виробників: насіння соняшнику, кукурудзи, ячменю, вівса, гороху, сої та ін. Компанія реалізує насіння зі складів у Київській, Чернігівській, Кіровоградській, Одеській, Запорізькій, Вінницькій, Миколаївській, Сумській областях. Фахівці компанії гарантують високу якість та відповідність походження всього насіння, що поставляється, орієнтуючись також на потреби покупців з різних регіонів України. Саме такий підхід зацікавило китайську сторону», - підкреслює аналітик ринку насіння Віктор Чередніченко.

За словами експерта,  стратегія співпраці з китайською стороною має великі перспективи в Україні. Окрім транзитного потенціалу вже сьогодні створюються спільні підприємства, у найближчому часі – індустріальні парки, і будуть залучені ще більші китайські інвестиції в Україну. «Наші китайські партнери зацікавлені інвестувати у спільні проекти у сфері сільського господарства, адже це створення економічної платформи на ґрунті взаємовигідної співпраці» - зазначає Віктор Чередніченко.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ