Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Ціни на яйця в Україні будуть падати через проблеми з експортом

04 грудня 2016
Переглядів:
11848
44.jpg

Ціни на курячі яйця в Україні будуть падати, оскільки українські виробники знову зіткнулися з закриттям ринків. Таку думку висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Зараз можемо очікувати цінопад на курячі яйця. У найближчі дні це може бути 2-3 гривні, а за тиждень - 10 днів - і 5, і 7 гривень», - зазначив експерт.

За його словами, через проблеми з пташиним грипом українські виробники яєць втратили деякі експортні ринки, зокрема ринок Іраку.

Як спрогнозував Олексій Дорошенко, здешевлення яєць продовжиться до кінця грудня, і аж до березня ціна на цей продукт буде залишатися стабільною.

За матеріалами: ГолосUA

04 грудня 2016 15:26
переглядів:
11848

Я бы предпочёл, чтобы производители яиц разорились: это им ...за всё! "В благодарность!"

04.12.2016 16:32

значит вы предпочитаете, чтоб несколько десятков тысяч людей лишились работы и готовы платить в три раза дороже за импортные яйца??? И чем могли вам так насолить все производители яиц??

04.12.2016 17:16

в країні спостерігалося зростання цін на яйця, хоча Держстат повідомляв про зниження цін в роздрібі-закрыть нахрен держстат.вечно все врут

04.12.2016 16:20

збирають для Януковича

04.12.2016 16:13

Так при Индюковиче дешевле было "собирать"! А при ...ЭТИХ (чтоб не сказать крепче).. траву весной придётся...

04.12.2016 16:35

Просто упала покупная способность населения. Я пенсионер и по старым записям смотрю: в 2009 году в месяц потреблял 20 яиц, я сейчас 5яиц но на два месяца. Население обнищало.

04.12.2016 15:54

Способность покупательская и она действительно упала очень сильно, не смотря на то, что Марта следит за пенсионерами, которые домашние яйца покупают.

04.12.2016 17:17

Если вы храните записи потребления яиц за 8 лет, то вы наверняка знаете, что пенсионерам вредно кушать яйца, так как они повышают холестерин!!!! Так что берегите себя с помощью властей! А на базаре сегодня видела, как пенсионеры покупали БАЗАРНЫЕ ДОМАШНИЕ ЯЙЦА без проблем, а если у вас 5 яиц МАГАЗИННЫХ на 2 месяца- это уже ваши проблемы !!!

04.12.2016 16:29

Я ще читав в "12 стільців" такий месидж : "Мясо врекно!"

05.12.2016 08:16

Уже давно доказано, что яйца дают хороший холестерин и есть их полезно)) Так что перечитайте литературу на эту тему, чтоб глупости не писать))

04.12.2016 17:14
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.