Фермерам пообіцяли з бюджету майже 3 млрд грн

24.11.2016 16:52
  • Так, у наступному році на підтримку сільгосптоваровиробників передбачено спрямувати з загального фонду 5,5 млрд грн. або 1% ВВП від обсягу виробництва сільського господарства. З них майже 3 млрд грн. планується спрямувати на дотації (на 1 га площі посіву – видалити це) малим і середнім фермерським господарствам. Допомога виділятиметься зокрема і на закупівлю техніки, що дасть поштовх для розвитку вітчизняних підприємств с/х машинобудування.

    Крім того, збільшено до 300 млн грн. видатки на часткову компенсацію підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами. До 65 млн грн. збільшується обсяг коштів на пряме бюджетне кредитування фермерських господарств.

    75 млн грн. буде виділено за програмою “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними”. Що дасть можливість збільшити площі закладання багаторічних насаджень та стимулюватиме розвиток інфраструктури по збереженню плодово-ягідної продукції та винограду. 210 млн грн. передбачено на підтримку галузі тваринництва.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: