Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Farmer Atlantik та Exafan представили енергоефективне обладнання для тваринництва

16 листопада 2016
переглядів:
1286
50.jpg

З 8 по 11 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася одна з наймасштабніших подій в сфері сільського господарства - XI міжнародна виставка ІнтерАГРО 2016. Подія збирає на одній площадці провідних міжнародних та вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки, представників агробізнесу та спеціалізовані медіа. 

Вже вкотре у виставці ІнтерАГРО 2016 прийняли участь компанія Farmer Atlantik та іспанська компанія Exafan, міжнародний партнер ГК «АгроВет Атлантик».  На стенді компанії були представлені системи вентиляції, опалення, охолоджування, зважування, клімат-контролю, а також автоматизовані годівниці, поїлки, станки, загони й силоси.

Варто зазначити, що на стенді була представлена енергозберігаюча лінійка вентиляторів EnergySave від компанії Exafan. Обладнання даної лінійки є енегроефективним, що дозволяє фермеру економити на споживаній електроенергії, а отже і заощаджувати власні кошти без втрати якості експлуатаційних характеристик.

Читайте також: Топ-5 родзинок виставки «ІнтерАгро 2016»

На сьогоднішній день фермери розуміють, що ефективність ведення господарства залежить в тому числі і від використання новітніх технологій, які дозволяють отримувати максимальний результат з мінімальними затратами. Крім того, відвідувачі мали змогу отримати детальну консультацію від провідних спеціалістів компанії. Незважаючи на універсальність представлених систем, в своїй роботі компанія декларує індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє підібрати та створити максимально ефективні умови для утримання тварин на господарстві.

Протягом чотирьох насичених днів на стенді компаній Farmer Atlantik та Exafan велися активні переговори з партерами та клієнтами. Особлива атмосфера доповнювалася звуками іспанської гітари та пригощанням справжнім національним делікатесом – хамоном. 

16 листопада 2016 09:02
переглядів:
1286