Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як гартувалася "Кiрoвoградська зернoтoргoва кoмпанiя"

2.jpg

Вогонь, воду і мідні труби ... вони пройшли все. Так можна сказати і про «Кіровоградську зерноторгівельну компанію». Тільки в їхньому випадку це були люди в масках, шантаж і провокації, рейдерські нальоти і близько року судових тяганин. Це був перший досвід роботи директора в елеваторної сфері Миколи Онула.

Маски-шоу на елеваторі

«Труднощі почалися буквально з перших днів після закінчення будівництва елеватора, - розповідає керівник.- Спочатку зерносховище розраховувалося на ті запаси зерна, яке ми збираємо на своїх полях. До запуску елеватор все було готово вже в грудні 2013 року. Але це зробити вдалося лише через рік. Зерносховище намагалася забрати в свої руки стара влада. Вони хотіли тотального контролю над усіма підприємствами, в тому числі і над нашим. І коли більшість прогиналися під умови рейдерів, то ми почали чинити опір».

Почався жорсткий пресинг, згадує керівник підприємства. Люди в масках, прикриваючись місцевою поліцією і тими, хто стояв при владі, атакували елеватор.

«Їм потрібно було тільки одне - забрати підприємство під свій контроль. Вони вимагали, щоб я переписав всі документи на них. Було таке, що ми прокидалися, а в реєстрі були змінені записи про власника. Майже рік нам знадобився, щоб довести справедливість і відвоювати наш елеватор», - розповідає Микола Онул.

Якість послуг - найкраща реклама

Запустити елеватор вдалося тільки в 2015 році. Зараз там працює молода команда фахівців. За цей рік вони пропустили через елеватор майже 50 тисяч тон зерна. На підприємстві надають перевагу пшениціта кукурудзі. Кожна з культур вимагає різної сушки.

«Кукурудза має більший відсоток вологості, тому з нею потрібно ще повозитися. Ось і зараз приймаємо цю культуру. Найбільша складність у роботі саме з нею в тому, що з поля вона надходить з великою вологістю - до 19%. Ця осінь була дуже дощова», - пояснює Микола Леонідович.

Але сучасні технології, з якими працюють в «Кіровоградській зернотроговой компанії», дозволяють виконати замовлення максимально якісно в мінімально короткі строки.
«Американець" - так ми називаємо наш елеватор. Це сучасні американські технології у виконанні турецьких інженерів. Устаткування теж турецького виробника. Наші потужності - це 6 металевих силосів по 5 тисяч тон», - розповідає керівник підприємства.

Підлоговими складами тут не користуються, кажуть, це минуле століття. Акценти роблять на модернізації металевих ємностей.

“Шукати клієнтів довго не доводиться, фермери буквально шикуються в чергу“, - говорить Микола Онул. - Реклама працює за принципом, як це не банально звучить, «базарного радіо».

«Все дуже просто, - пояснює керівник компанії, - один аграрій скористався послугами, переконався, що весь обсяг робіт виконаний вчаснота якісно, ​​що його зерно в цілості та неушкодженості, і розповів іншому, а той ще одному і так далі ... Тим більше у нашого елеватора є один секрет».

Двері в лабораторію відкриті

«Кіровоградська зерноторгова компанія» може похвалитися власною сучасною сертифікованою лабораторією. Дійсно, таку розкіш не кожен елеватор може собі дозволити.

«Точність вимірювань всіх показників на цьому підприємстві підтвердити можна постійними клієнтами, - переконаний Микола Онул.- Якщо фермер вибирає нас раз, два … Якщо рекомендує своїм колегам, то це саме те, за що ми і боремося. У чому фішка нашого елеватора? Ми - відкриті, в прямому сенсі цього слова. У нашу лабораторію можна зайти і подивитися, як робиться діагностика зерна. І це підкуповує наших клієнтів. Аграрії чекають по 40 хвилин, поки визначаються всі показники їхньої продукції».
Адже кожна одиниця вологості для тих, хто посіяв зерно, виростив його й зібрав, дуже важлива. Спочатку, каже директор, показники їх лабораторії перевіряли. Але зробивши так раз-два, переконалися в тому, що компанія працює чесно. Ще один бонус для клієнтів - безкоштовний перший місяць зберігання зерна.

«Стоїмо на залізниці»

Більшість аграріїв також стикаються з проблемою, як вивантажити зерно з елеватора і доставити до покупця. Але це все не про клієнтів «Кіровоградській зернової компанії». На логістиці тут можна дуже добре заощадити. Елеватор буквально стоїть на шляхах: за кілометр - станція «Лелеківка» Одеської залізниці. Це дозволяє швидко завантажувати готове зерно на відправку і в найкоротші терміни доставляти його до покупця.
На перспективу

У найближчій перспективі компанії - збільшити обсяги силосів вдвічі, добудувати ще ємності на 30 тисяч тонн одночасного зберігання. Працюють також над проектом переходу з газу на альтернативні види палива - на відходи від зерна і соломи на полях.

«Для мене особисто елеватор - це великий банк. Але зберігаються в ньому не гроші, а зерно, яке в подальшому теж стане грошима, - переконаний Микола Онул. - Це впевненість у завтрашньому дні. Я думаю для наших працівників і клієнтів теж. Співробітники впевнені в тому, що мають стабільний дохід в їх сім'ї, а аграрії - в тому, що результати їхньої нелегкої праці в надійних руках. Ми вистояли нелегкий час, і маємо намір затриматися в цій сфері не на один рік».

За матеріалами: Elevatorist.com

круто

22.11.2016 19:03
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.