Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Врожай озимих: як не шукати кошти в авральному порядку

Agro3.jpg

Через затяжну осінню посуху і пізню сівбу, а також через різке похолодання у більшості областей України, перезимівля озимих викликає неабияке занепокоєння в аграріїв. У ряді господарств сходи озимих досягли лише початкової стадії, чого недостатньо для успішної перезимівлі рослин. При цьому через заморозки, що наступили, приросту вегетативної маси рослин вже не очікується.

«Ми повинні звикати до того, що через зміни клімату погодні умови кожен рік будуть нестандартними. Якщо не дуже вдало зійдуть посіви озимих, то аграріям доведеться пересівати свої поля. Звичайно, такий розвиток ситуації потягне за собою значні фінансові трати. Але, на мою думку, для сталого розвитку бізнесу, для впевненості у завтрашньому дні, завжди треба враховувати всі ризики та намагатися мінімізувати можливі збитки. Застрахувавши врожай завчасно, в подальшому вдасться уникнути багатьох проблем та  не доведеться шукати кошти в авральному порядку», - зазначає експерт страхового ринку, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін. 

Читайте також: Перезимівля озимих: як аграрію не пасти жертвою серцевого нападу

Так, за програмою агрострахування «Перезимівля / Пошкодження або загибель (частковий збиток) на сезон 2016-2017, яку пропонує компанія «Агрориск», страхуються і перестраховуються врожаї озимої пшениці, озимого жита, озимого тритикале, озимого ячменю, озимого ріпаку та озимої гірчиці. Страхування проводиться від будь-яких погодних явищ, які можуть привести до невідновлення вегетації навесні, а так само від весняних заморозків.

«Відмінність цієї програми від інших у тому, що вона передбачає покриття подвійної дії, тобто відшкодування проводиться за умови, якщо збиток перевищує 50% початкової щільності рослинного покриву, а також потрапляють під виплату поля, які пересіваються, культивуються або досіваються», - пояснює  гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

Так, згідно програми «Перезимівля / Пошкодження або загибель (частковий збиток) на сезон 2016-2017» 70% і більше шкоди початкової щільності рослин розглядається як тотальний збиток. Якщо збиток менше 50% початкової щільності рослин, то він не розглядається як такий, що підлягає відшкодуванню. Збиток між 50% і 70% розглядається як  частковий збиток.

Мінімальна кількість рослин на 1 м2 при прийомі на страхування становить 300 для зернових і 40 для ріпаку.При цьому франшизи застосовуються до страхової суми за договором,  а період покриття настає після появи сходів до відновлення вегетації, але не пізніше 30 квітня. Обов’язковий передстраховий огляд, а також оцінка збитку проводяться спеціалістами компанії «Агрориск».

Таблиця розрахунку втрат

 

 

Читайте також: Агрострахування: що стримує ринок з мільярдним потенціалом?

Агрострахування є дуже важливою складовою фінансової підтримки і гарантії відшкодування втрат, захистом від величезних збитків. «Щоб бути впевненими у фінансовій стабільності, вітчизняним аграріям слід більше використовувати програми агрострахування, Компанія «Агрориск» страхує  та відшкодовує  всі витрати, не залежно від їх походження, як прямі, так і непрямі,» - констатує Володимир Юдін.

Довідкова інформація про «Агрориск».

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ