Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як посієш – те й пожнеш, або як забезпечити якість посівної

AgroNews24.jpg

 

Від якості посіву в значній мірі залежить врожайність. Тому у цьому технологічному процесі дрібниць не буває. Будь-який збій здатний призвести до сумних результатів, які виправити можна тільки через рік. Під час посівної від продуктивності сівалки і якості її роботи безпосередньо залежить врожайність, а отже, і майбутній прибуток господарства.

 

«50 % успішного сходу посівів залежить саме від правильно підібраної сівалки, адже під час посівної ця машина повинна спрацювати швидко, безвідмовно, з високою точністю і в строго відведені терміни», - зазначає генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш.

 

Надійна сівалка дасть можливість розкрити потенціал сорту насіння, якості добрив, а неякісний посів зведе нанівець всі подальші зусилля та інвестиції.

 

При виборі сівалки не слід також забувати, що її треба підбирати під особливості кожного господарства, враховувати наявну техніку, тривалість строків сівби.

Варто пам'ятати про основну функцію сівалки - якісний посів. Тому при виборі сівалки крім інженера повинен обов'язково бути присутній агроном.

 

Безумовно, в першу чергу надійність сівалки пов'язана з якістю інженерних рішень, потім з якістю матеріалів і робіт при виготовленні сівалки. Тільки потім вступають в силу такі фактори, як умови зберігання та експлуатації сівалки, здатні істотно продовжити термін її служби і знизити витрати на техобслуговування.

 

Посівне обладнання від світового лідера сільськогосподарської техніки компанії KUHN добре зарекомендувало себе на полях різних регіонів країни і працює як в невеликих господарствах, так і у великих агрохолдингах. Моделі різних модифікацій, які підходять для будь-якого типу посіву із застосуванням різних технологій, у тому числі мінімальних або ноу-тілл.

 

Пневматичні сівалки КУН - ідеальний варіант для засіву полів будь-якого розміру і роботи в різноманітних умовах. Повітряна система дозування легко регулюється і здатна забезпечувати максимально точний посів без пошкодження насіннєвого матеріалу. Завдяки універсальності сівалки агрегатуються з різними тракторами, а широкий вибір опцій адаптує їх під різноманітні завдання.

 
Сівалки КУН моделей MAXIMA і PLANTER, завдяки досконалій конструкції, високій міцності, надійності забезпечують точність посіву. Широкий вибір додаткового обладнання, такого, як пристрій для внесення мікрогранул (гербіцидів, інсектицидів), пристрій для внесення мінеральних добрив, дозволяє адаптувати сівалки MAXIMA і PLANTER до будь-яких вимог і умов роботи.

 

КУН Maxima/Planter TRS мають компактні розміри: ширина рами в робочому положенні не перевищує 12 м, а в транспортному положенні  становить 3.5 м, що дозволяє вільно переміщати техніку дорогами загального користування, при цьому на одній рамі може встановлюватись 16 або 24 секції. В залежності від моделей та кількості рядків, задана відстань між рядками може становити від 25 - 80 см. При цьому, завдяки тиску на модуль, зберігаються стабільність і рівномірна глибина посіву навіть на високій робочій швидкості. Для досягнення найбільшої точності, кожен висіваючий диск має великий діаметр з безліччю отворів, що забезпечує правильне потрапляння насіння на диск.

 

При цьому, сівалки КУН дбайливо відбирають насіння, не пошкоджуючи їх навіть при роботі на схилах і горбистих поверхнях.

 

Сівалки від КУН справляються з великими обсягами тонкої роботи в стислі терміни і відповідають основним вимогам вітчизняного сільгоспвиробника. Використовуючи надійну техніку, аграрій може бути впевненим, що кожне насіння буде розташовано в рядку на точно задану глибину і на строго заданій відстані.

 

Зараз в Україні відомі понад 20 моделей сівалок з точним однонасінним висівом, але точність висіву пневматичної сівалки Pneumasem та її нащадків PLANTER і MAXIMA від групи KUHN залишається неперевершеною.

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ