Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens» - переможець фіналу "Битви Стартапів"

34.jpg

13 жовтня в Києві відбувся осінній Фінал "Битви Стартапів", на якому 16 підприємців з різних куточків України, які з честю пройшли відбіркові битви, представили експертам свої стартапи. Лідером за кількістю отриманих голосів від визнаних експертів став проект мобільної лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens», набравши  4,22 бали.

Як зазначають розробники,  ноу-хау розраховано не лише на споживачів агросектору, але й задовольнить попит масового користувача, хоча винахідники орієнтувалися саме на підприємців аграрного бізнесу. "Для підвищення ефективності логістики та оптимізації витрат на перевезення треба враховувати час, який витрачають компанії на лабораторні аналізи своєї продукції під час прийому товару. Так, це займає від 2 до 7 днів у залежності від можливостей компаній, тоді як, за допомогою нашого біосенсора можна провести аналізи на наявність мікотоксинів чи бактерій усього за 15 хвилин», - розповідає український науковець, засновник проекту BIOsens Андрій Карп'юк.

Принцип роботи мобільної лабораторії для експрес-діагностики безпечності продуктів досить простий: пристрій підключається до смартфону або планшету, на якому встановлена відповідна програма. У самому приладі знаходяться біочутливі пластини, на які у вигляді рідини наноситься продукт для тестування, після чого за 15 хвилин готовий результат з’являється на мобільному телефоні, який підключається через Bluetooth до самого пристрою. Розробники впевнені, що технологія буде актуальною фактично для будь-якої сфери сільського господарства, а також для фармацевтичної промисловості, магазинів та ринків.

Відповідаючи на питання, як досягнути успіху, засновник проекту BIOsens Андрій Карп'юк зазначив, що для цього потрібно мати масштабніше мислення і бути завжди на крок попереду.

Так, на його думку, для отримання прибутку інвестору необхідно передбачити який зі стартапів принесе прибуток в майбутньому, і вчасно монетизувати свої вкладення. Як тільки, в стартап з хорошою ідеєю інвестують авторитетні венчурні капітали, починають інвестувати і усі інші. Компанія розширюється все більше і більше, відбувається її переоцінка. Необхідно розуміти, що за підсумками всіх інвестицій, компанія повинна створювати продукт, який вона зможе продати.

Agronews вітає  переможців осіннього фіналу "Битви Стартапів" та бажає втілення всіх задумів та нових звершень.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.