Лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens» – переможець фіналу “Битви Стартапів”

17.10.2016 17:12
 • Як зазначають розробники,  ноу-хау розраховано не лише на споживачів агросектору, але й задовольнить попит масового користувача, хоча винахідники орієнтувалися саме на підприємців аграрного бізнесу. “Для підвищення ефективності логістики та оптимізації витрат на перевезення треба враховувати час, який витрачають компанії на лабораторні аналізи своєї продукції під час прийому товару. Так, це займає від 2 до 7 днів у залежності від можливостей компаній, тоді як, за допомогою нашого біосенсора можна провести аналізи на наявність мікотоксинів чи бактерій усього за 15 хвилин», – розповідає український науковець, засновник проекту BIOsens Андрій Карп’юк.

  Принцип роботи мобільної лабораторії для експрес-діагностики безпечності продуктів досить простий: пристрій підключається до смартфону або планшету, на якому встановлена відповідна програма. У самому приладі знаходяться біочутливі пластини, на які у вигляді рідини наноситься продукт для тестування, після чого за 15 хвилин готовий результат з’являється на мобільному телефоні, який підключається через Bluetooth до самого пристрою. Розробники впевнені, що технологія буде актуальною фактично для будь-якої сфери сільського господарства, а також для фармацевтичної промисловості, магазинів та ринків.

  Відповідаючи на питання, як досягнути успіху, засновник проекту BIOsens Андрій Карп’юк зазначив, що для цього потрібно мати масштабніше мислення і бути завжди на крок попереду.

  Так, на його думку, для отримання прибутку інвестору необхідно передбачити який зі стартапів принесе прибуток в майбутньому, і вчасно монетизувати свої вкладення. Як тільки, в стартап з хорошою ідеєю інвестують авторитетні венчурні капітали, починають інвестувати і усі інші. Компанія розширюється все більше і більше, відбувається її переоцінка. Необхідно розуміти, що за підсумками всіх інвестицій, компанія повинна створювати продукт, який вона зможе продати.

  Agronews вітає  переможців осіннього фіналу “Битви Стартапів” та бажає втілення всіх задумів та нових звершень.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: