Лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens» - переможець фіналу "Битви Стартапів" | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens» - переможець фіналу "Битви Стартапів"

34.jpg

13 жовтня в Києві відбувся осінній Фінал "Битви Стартапів", на якому 16 підприємців з різних куточків України, які з честю пройшли відбіркові битви, представили експертам свої стартапи. Лідером за кількістю отриманих голосів від визнаних експертів став проект мобільної лабораторія для експрес-діагностики безпечності продуктів «BIOsens», набравши  4,22 бали.

Як зазначають розробники,  ноу-хау розраховано не лише на споживачів агросектору, але й задовольнить попит масового користувача, хоча винахідники орієнтувалися саме на підприємців аграрного бізнесу. "Для підвищення ефективності логістики та оптимізації витрат на перевезення треба враховувати час, який витрачають компанії на лабораторні аналізи своєї продукції під час прийому товару. Так, це займає від 2 до 7 днів у залежності від можливостей компаній, тоді як, за допомогою нашого біосенсора можна провести аналізи на наявність мікотоксинів чи бактерій усього за 15 хвилин», - розповідає український науковець, засновник проекту BIOsens Андрій Карп'юк.

Принцип роботи мобільної лабораторії для експрес-діагностики безпечності продуктів досить простий: пристрій підключається до смартфону або планшету, на якому встановлена відповідна програма. У самому приладі знаходяться біочутливі пластини, на які у вигляді рідини наноситься продукт для тестування, після чого за 15 хвилин готовий результат з’являється на мобільному телефоні, який підключається через Bluetooth до самого пристрою. Розробники впевнені, що технологія буде актуальною фактично для будь-якої сфери сільського господарства, а також для фармацевтичної промисловості, магазинів та ринків.

Відповідаючи на питання, як досягнути успіху, засновник проекту BIOsens Андрій Карп'юк зазначив, що для цього потрібно мати масштабніше мислення і бути завжди на крок попереду.

Так, на його думку, для отримання прибутку інвестору необхідно передбачити який зі стартапів принесе прибуток в майбутньому, і вчасно монетизувати свої вкладення. Як тільки, в стартап з хорошою ідеєю інвестують авторитетні венчурні капітали, починають інвестувати і усі інші. Компанія розширюється все більше і більше, відбувається її переоцінка. Необхідно розуміти, що за підсумками всіх інвестицій, компанія повинна створювати продукт, який вона зможе продати.

Agronews вітає  переможців осіннього фіналу "Битви Стартапів" та бажає втілення всіх задумів та нових звершень.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.