Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Чим дивували на AgroExpo 2016?

jpg.

Ось уже котрий рік поспіль в Кропивницькому проходить найбільша агропромислова виставка України «AgroExpo». Незважаючи на досить непростий для країни час, виставка змогла не тільки продемонструвати минулорічні показники, а й поліпшити їх. У заході взяли участь 364 компанії. Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склало понад 18 тисяч осіб. Організаторами виставки виступили  Міністерство агрополітики і продовольства, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців країни, Національна академія аграрних наук, Асоціація підприємств - виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів, а також Кіровоградська ОДА.

Як повідомили організатори, цього року площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів і склала 79 тисяч квадратних метрів виставкової площі плюс 9,1 тисяча квадратних метрів критої. Крім того, в 2016 році «AgroExpo» розширилося нової для себе експозицією - виставкою племінних порід тварин і птиці.Тут можна було побачити у вольєрах не тільки корів і кіз, коней, кроликів, а й несподіваних тварин, наприклад, страусів, нутріїв.

Варто відзначити, що в цьому році, відвідувачів чекала ще одна новинка - тест-драйв тракторів, де кожному бажаючому була надана можливість в якості водія випробувати всі положітелтие і негативні сторони новітніх зразків тракторобудування.

Також, вже традиційно для «AgroExpo», відвідувачі могли подивитися на нові моделі сільгосптехніки вітчизняних та зарубіжних брендів безпосередньо в роботі на полі, на території спеціально відведеного для цього полігону. До слова, це унікальна для українських виставок можливість, що вигідною виділяє «AgroExpo» серед інших, в тому числі столичних агровиставок. В цьому році кожен день демонструвалося понад 30 одиниць техніки, причому головний акцент робився саме на впровадження інноваційних технологій в агропромисловий комплекс.

Приємним бонусом для аграріїв стала система знижок яку впровадили організатори виставки. Так в разі підписання безпосередньо під час виставки договору про покупку техніки клієнт отримував 5% знижки від будь-якого виробника. Для отримання ж 10% знижки покупець повинен був купити безпосередньо виставковий екземпляр.

Всі три дні на величезній території «AgroExpo» проходили панельні дискусії, семінари та круглі столи. Готельного слова заслуговує і відкрився, в перші виставковий день, Центральноукраїнський інвестиційний форум в рамках якого була проведена панельна дискусія на тему «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції до світового економічного простору».

Говорячи про «AgroExpo» неможливо не згадати і про ще один традиційний захід - «Покровський ярмарок», який щороку збирає кращих виробників продовольчих і непродовольчих товарів з усієї області, а також інших територій України. Провели в цьому році і Всеукраїнський освітній ярмарок, на якому свої наукові досягнення демонстрували близько 25 вищих навчальних закладів України, тим самим приваблюючи потенційних студентів до своїх лав.