Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Деруни об'єднують Україну

12 вересня 2016
переглядів:
1168
 гол 1.jpg

Міжнародний фестиваль дерунів, який увосьме відбувся 10 вересня 2016 року в Коростені, відвідали близько 50 тисяч українських та іноземних туристів. Під час Дерун-фесту організатори зібрали 27 тис. грн, які передадуть на потреби учасників АТО.

Головною ж гастрономічною метою фестивалю є прагнення зберігати автентичні традиції національної кухні. Цього й намагалися дотримуватися кулінари, котрі протягом дня працювали у 230 "точках" із приготування та продажу дерунів.

Ціни на головну страву заходу  коливалися у межах від 10 до 65 грн за порцію із трьох-чотирьох дерунів на тарілці. Найдорожчими виявилися смаколики, начинені грибами чи м'ясом, під різними соусами на додачу. Крім того, картопляні млинці можна було придбати й на вагу - кілограм коштував 93 грн і 120 грн за "звичайні" та фаршировані деруни відповідно.

На приготування дерунів під час цьогорічного фестивалю кухарям знадобилося 35 тонн картоплі.

Гаслом VІІІ фестивалю організатори обрали вислів "Деруни об'єднують Україну".

Фото Міли Польової

12 вересня 2016 17:39
переглядів:
1168