Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Президент АФЗУ: не можна допустити хаосу

12 вересня 2016
Переглядів:
1612
AgroNews120902.jpg

Сьогодні у Києві проходить чергове засідання ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Виступаючи на засыданны ради АФЗУ, її президент Іван Томич повідомив, що 9 вересня відбулося засідання урядової робочої групи з питань АПК під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з лідерами громадських організацій, на якій було підтверджено виділення в бюджеті на 2017 рік 5,5 млрд.грн на підтримку агропромислового сектору.  Міністр АПК Тарас Кутовий пропонує ці кошти направити на підтримку саме фермерських господарств до 500га. Кошти планують направлять через пряму підтримку на 1 га. ріллі.

Іван Томич зазначив, що питання стосовно збереження спецрежиму ПДВ для аграріїв наразі вирішується урядом. У свою чергу, АФЗУ виступає за збереження спецрежиму  ПДВ.

Коментуючи нещодавні заяви керівництва держави стосовно зняття мораторію на продаж землі, президент АФЗУ підкреслив, що позиція Асоціації залишається незмінною стосовно земельного питання. АФЗУ і надалі виступатиме категорично проти запровадження ринку землі. "Розуміємо, що міжнародні інституції тиснуть на Президента і уряд, проте не можна допустити хаосу, який почнеться із відкриттям ринку землі. Зараз це не на часі" - сказав Іван Томич

Також Іван Томич повідомив про діяльність Всеукраїнського комітету захисту рідної землі. Президент АФЗУ зазначив, що ситуація з кожним днем погіршується, рейдерські захоплення та протиправні дії проти фермерів відбуваються постійно. "Позицію земельного питання Всеукраїнського Комітету із захисту рідної землі підтримали 27 громадських організацій, у тому числі партія «Батьківщина», депутатська група «Воля народу» та Радикальна партія." - сказав Іван Томич.

12 вересня 2016 12:27
переглядів:
1612
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.