Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

День відкритих дверей на DuPont Pioneer

AgroNews080913.jpg

Більше семи років компанія DuPont Pioneer працює з насінням кукурудзи в Україні. Ми приїхали в село Стасі Диканського району Полтавської області, де розташований виробничий комплекс компанії DuPont Pioneer.  Подивилися лінію приймання, сортування, сушарки, навантаження і лабораторію якості насіння.

Сучасний завод був відкритий у 2013 році, а інвестиції в нього склали понад 50 млн доларів. Основною культурою, яка вирощується і обробляється на заводі, є кукурудза.

Паралельно з тим добудовують лінію з виробництва та переробки соняшнику.

На заводі працюють 55 постійних і 200 сезонних робітників.

Виробничий комплекс складається з двох частин: збирання та прийому кукурудзи з поля, до яких входять лінії прийому, лінії очистки, сушарки, лінії обмолоту, кондиціонування, оптичного сортування і доопрацювання.

 

«Завод обладнаний двома лініями прийому, двома лініями очистки та сушарки. Ми можемо приймати два гібриди кукурудзи одночасно. Прагнемо зберегти якість кукурудзи, дбайливо її транспортувати і не пошкодити зерно. Загальна потужність сушарок близько 2000 тонн, лінія обороту сушки зерна може переробляти 25 тонн за годину і має накопичувальні бампера до 12 000 тонн загальної потужності. На виробництві є  два склади загальною площею 4 тис. кв. м, один з яких холодний, де зберігаються культури, яким важливий температурний режим», - розповідає керівник виробничого комплексу Володимир Сальніков.

«Вся робота починається з отримання посівного матеріалу. Наша мета – щоб поля були засіяні високоякісним насінням для отримання максимального врожаю. Сьогодні показник механічної чистоти насіння на заводі становить  99,5%», - зазначає агроном Сергій Панченко. «Вся система на заводі повністю автоматизована, що дозволяє постійно контролювати виробничий процес. Нещодавно був оновлений автопарк 20 новими збиральними машинами», - додає він.

Як розповів Володимир Сальніков, на підприємстві функціонує власна лабораторія, в якій здійснюється оперативний контроль за якістю на всіх етапах виробничого процесу.


Кукурудза в продаж надходить тільки після отримання сертифікату центральної австрійської лабораторії, а соняшник - після сертифікації в лабораторії у Франції.

Довідка:

Компанія «DuPont Pioneer», головний офіс якої знаходиться в місті Де Мойн, штат Айова, США, розробляє, виробляє та реалізовує широкий спектр насіння та мікробіологічних продуктів, надає послуги клієнтам в майже 100 країнах світу.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ