Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Новий формат: семінар-квест Компанії "Маїс"

07 вересня 2016
переглядів:
84075
DSC_0081_1.jpg

Новим цікавим форматом проведення семінарів увійде в історію Компанії «МАЇС»  ювілейний 25-й рік роботи на насіннєвому ринку України та 20-й рік проведення науково-практичних заходів для фахівців аграрної сфери.

Компанія «МАЇС» провела своєрідний конкурс, переможці якого отримали корисні подарунки – планшети. Суть нового формату спілкування з аграріями – квест, протягом якого необхідно об'єднати накопичений досвід, логіку, швидкість мислення, інтуїтивне прийняття рішень.

Учасники отримали три завдання. По-перше, необхідно було визначити гібрид із максимальною врожайністю в перерахунку на 14% вологість. По-друге, необхідно вибрати найбільш «сухий» гібрид, тобто продукт із найнижчим показником вологості, вказавши при цьому рівень вологості. Третє завдання – розрахувати господарську цінність гібрида: співвідношення врожайності до вологості.

Аграрії підтримали ідею й активно включилися в гру «Вгадай урожайність».

Переможцями стали фермери Андрій Грязнов (Донецька область), Ігор Злидньов (Дніпропетровська область), Сергій Плахтій (Дніпропетровська область).

«Урожайність вгадав центнер у центнер. Допомогли практика і досвід. Як не як, 30 років у сільському господарстві», каже фермер Сергій Плахтій.

Під час заходу представники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств південних областей України мали можливість паралельно з отриманням інформації про гібриди побачити безпосередньо збирання кукурудзи, а також візуально визначити врожайність з одного гектара і вологість кукурудзи фактичну і в перерахунку на сухе зерно.

«Це наш перший досвід, коли разом з інформацією про наші продукти, ми показуємо збирання комбайном. І тут, у полі, всі можуть визначити врожайність кукурудзи в перерахунку на сухе зерно», говорить голова правління Компанії «МАЇС» Віктор Борисов.

МАЇС продемонстрував збирання 20 гібридів з понад 70 зареєстрованих для ринку України. Кожен гібрид був вирощений на двох паралельних ділянках: в умовах природнього зволоження на суходолі та в умовах додаткового крапельного поливу.

Жорсткі кліматичні умови в південно-східному Степу України дозволяють проводити важливі тести з посухостійкості, а полив дозволяє визначити генетичний потенціал врожайності гібридів.

Компанія «МАЇС» задоволена результатами семінару і планує використовувати такий формат діалогу з аграріями в інших областях України в майбутньому.

Довідка: НПФХ «Компанія «МАЇС» розробник базових селекційних форм і комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру гетерозисних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України і країн Європейського континенту. Компанія проводить реалізацію власних селекційних програм з 1992 року і за більш ніж 20-річний період діяльності створила власний генетичний банк (включає кілька тисяч селекційних зразків). Офіційно зареєстровані лінії та гібриди мають патентний захист. На український і світовий насіннєві ринки компанія вивела близько сотні гібридів різних груп стиглості (від ФАО 160 до ФАО 500). Гібриди Компанії «МАЇС» зареєстровані в Україні, Росії, Білорусі та Європейському Союзі. Виробничі потужності компанії складаються з трьох насіннєвих заводів, розташованих у центральному та західному регіонах України й оснащених сучасним обладнанням європейських і американських виробників (Petkus, Westrup). Компанія «МАЇС» має власну ліцензовану лабораторію якості насіннєвого продукту. Компанія «МАЇС» член Міжнародної асоціації тестування насіння (ISTA), Американської асоціації виробників насіння (ASTA).

 

Прес-служба компанії "МАЇС"

07 вересня 2016 13:11
переглядів:
84075