Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Програма страхування для постачальників засобів захисту рослин (ЗЗР)

26 серпня 2016
Переглядів:
87084
AgroNews260801.jpg

Несприятливі погодні умови обертаються значними втратами для аграріїв. Надійним джерелом захисту від агроризиків є страхування, забезпечуючи сільгоспвиробникам та постачальникам засобів захисту рослин (ЗЗР) механізм відшкодування заподіяних збитків, адже у такому випадку витрати за вирахуванням франшизи виплатить страхова компанія. Про існуючі страхові програми та про принципи розрахунку страхового відшкодування розповідає експерт страхового ринку, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

Сьогодні компанія «Агрориск»пропонує нову програму страхування, яка розрахована на постачальників ЗЗР. За даною програмою відшкодовуються витрати на ЗЗР, які не спрацювали внаслідок несприятливих погодних умов. Тобто, згідно цієї страхової програми є можливість укласти договір страхування відповідальності продавця ЗЗР за неспрацьовування препаратів внаслідок дії несприятливих погодних умов.

Основними ризиками, які можуть стати на заваді нормальної дії препаратів, і, як наслідок, неотримання запланованого врожаю культур, є такі несприятливі погодні явища, як:

-посуха (ґрунтова та повітряна);

- зниження температури повітря (осінні та весняні заморозки);

- опади у вигляді дощу (зливи), туману або роси.

Під не спрацюванням ЗЗР слід  розуміти відсутність очікуваної дії препарату/ів протягом 5-7 діб після внесення препарату внаслідок будь-якого із застрахованих ризиків.

Страхова сума (ліміт відповідальності) на 1 га встановлюється у сумі вартості ЗЗР.

Основними умовами для прийняття посівів на страхування є наявність посівів, дотримання усіх агротехнологічних умов та проведення попереднього огляду з метою визначення стану посівів.
Період страхування становить від моменту вступу в дію договору до завершення збору врожаю культури, на посівах якої застосовувалися ЗЗР.

Читайте також: Українські аграрії майже не використовують інструмент страхування посівних площ

Франшиза застосовується до страхової суми для кожного поля окремо, у розмірі 0%-1%.

«Приміром, постачальник ЗЗР застрахував свою відповідальність за неспрацювання  гербіциду на посівах озимого ріпаку», - описує на прикладі принцип розрахунку відшкодування Генеральний директор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.


«Ввечері дня застосування гербіциду на посівах ріпаку відбулося зниження температури повітря до +50С». Протягом тижня після цієї події бур’ян не був пригнічений, що свідчить про те, що гербіцид не спрацював. Спеціаліст компанії «Агрориск» перевірив документи про застосування гербіциду, провів огляд посівів та підтвердив факт настання страхового випадку. У якості підтвердження Страхувальник отримав довідку з найближчої метеостанції з фіксацією погодних умов. Розрахунок відшкодування відбувається у розмірі вартості ЗЗР із вирахуванням франшизи», - пояснює Володимир Юдін.

Довідкова інформація про «Агрориск».

26 серпня 2016 14:15
переглядів:
87084
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ