Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Летимо до Нідерландів: у пошуках нових бізнес-контактів

AgroNews120801 (1).jpg

Події останніх двох років засвідчують, що важкі для бізнесу часи найлегше переживають виробники, орієнтовані на експорт своєї продукції. На відміну від компаній, працюючих лише на внутрішньому ринку, які все ще підраховують збитки від втрати територій на сході країни і в Криму, недоступності кредитування та зниження продажів, експортери шукають нових ринків збуту та планують розвиток власного бізнесу закордоном на кілька років вперед.

Нещодавно Україна очолила рейтинг перспективних ринків за версією нідерландського банку ABN AMRO. Згідно з повідомленням фінустанови, зовнішня торгівля України все більше орієнтується на західні ринки, а її агросектор може бути привабливим для інвесторів з Нідерландів. 

У 2015 році Україна експортувала продукції АПК і харчової промисловості на $575,6 млн, а імпорт порядка $100 млн. Тож, летіти у пошуках нових бізнес-контактів в Нідерландах стає все більш перспективно. 

Там, де налагоджується співробітництво

Навесні цього року майданчиком для обговорення проблем і перспектив співпраці українських і західних бізнесменів став Бізнес-форум Голландія - Україна, який відбувся в місті Нутдорп. Особливу увагу було приділено питанням роботи в агропромисловому секторі і це - не випадковість. У структурі українського експорту в Нідерланди сільськогосподарська продукція займає почесне перше місце.

Вже зовсім  скоро - з 19 по 21 вересня у місті Роттердам відбудеться Міжнародна виставка продуктів харчування та індустрії гостинності Gastvrij Rotterdam 2016. Під час попередніх виставок, ця зарекомендувала себе як першокласна гастрономічна платформа для індустрії продуктів харчування та індустрії гостинності. Протягом трьох днів, у центрі Ahoy будуть представлені кулінарні шедеври, інноваційні продукти і рішення для виробництва продуктів харчування. Понад 270 стендів плюс різні майстер-класи, демонстрації, дегустації, і авжеж цінні контакти. А з 2 по 4 листопада в Гарлемі  відбудеться масштабна IFTF 2016 - міжнародна виставка садівництва і рослинництва. 

Авіакомпанія KLM пропонує зручні прямі рейси з Києва до Амстердама двічі на день та двічі на день з Амстердама в Київ. Виліт з Києва близько 6 години ранку і пізній виліт з Амстердаму, після 8 години вечора, дають можливість повноцінно використати весь день для бізнес планів.

Якщо Ви збираєтеся у ділову подорож до Нідерландів, то пропонуємо Вам скористатися можливостями, які надають авіакомпанії AIR FRANCE KLM підприємцям. По-перше, компанії пропонують ексклюзивні умови  саме для агропідприємців. Вам лише треба зареєструватися  на сайті AIR FRANCE KLM для участі в програмі лояльності BlueBiz  з 1 липня по 1 вересня 2016 року і агрокомпанія, яку Ви представляєте, отримує статус корпоративного клієнта AIR FRANCE KLM, що дозволяє їй користуватися винятковими привілеями в обслуговуванні. При цьому одразу в якості подарунка від авіакомпаній на рахунок клієнта відбувається зарахування спеціальних 100 балів, так званих Blue Credit, рівних за номіналом 100 доларам США.

Голландський вектор української продукції

Нідерланди по праву можуть називатися еталоном стандартів якості сільськогосподарського виробництва ЄС. З огляду на відносно невелику територію Голландії, в країні переважають невеликі фермерські господарства. Голландцям вдалося збільшити продуктивність і якість сільгосппродукції, поступово використовуючи все менше ресурсів. Важливу роль у сталому розвитку галузі зіграло і саме ставлення голландських фермерів до роботи. Вони стали більше фокусуватися на оптимізації виробництва. Запорукою успіху такої системи стало активне впровадження наукових технологій в аграрний бізнес і, знову таки ж, ведення грамотної аграрної політики держави. Програми державної підтримки фермерів, впровадження передових досліджень і системи контролю якості і безпеки продукції в Нідерландах працюють як годинник.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ